Grossglockner, Stelvio a nespočet zatáček v sedle

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

PEPA55 (11) napsal 27.03.2018 v 20:31

Vzkaz pro lopatu 75 (56) OK

lopata75 (111) napsal 14.03.2018 v 16:21

Ok. Z mé strany omluva. Asi jsem tu galerii prohlížel špatně... To Pepa: to víš, že nebyl, na mně moc daleko...

PEPA55 (11) napsal 14.03.2018 v 12:43

Co dodat nejsem spisovatel ani básník napsal jsem to stručně a srozumitelně,projeli jsme to,užili si to a navštívili hezké místa.Jak píše DOMINATOR po 2vteřinách mě to nic nedá zavřu a nečtu, to beru.Dále lopata75(56) nepozná podle fotek vyhlídku od France tak mám pochybnost jestli tam byl.Jak někteří píší není jednoduché napsat cestopis z míst kde skoro všichni byli.Kritické komentáře mě zajímají asi jak sníh v loni

Malp (11) napsal 09.03.2018 v 20:37

" lopata75 (56) napsal 5.3.2018+3
Zdá se mi to nebo to není jen zmíněný, spousta výletníků neprojede ani na Franz-Jozef hohe... tuto vyhlídku považuji za splnění návštěvy GG... "

Ale foto 15+16+17 od Francka je - takže návštěvu splnili - ne ?

TonySK (83) napsal 08.03.2018 v 12:35

Ach jaj, prijemne sa to číta... Vôbec nevadí, že ide o známe miesta, aspoň sa vybavuje veľa spomienok na staré casy... Alpská klasika Musím aj ja niečo takto napísať.

vasil.hb (2) napsal 07.03.2018 v 20:38

Naprosto souhlasím s "ladinhlad", nechte je žít! Komu se to nelíbí, ať nečte. My jezdíme Alpy a Dolomity každý rok, ale nikdy sem nikdo z nás nenapsal ani řádku . Proto se kluci nenechte otrávit zdejšími chytrýsky a rýpaly. Fotky fakt nic moc, ale jinak .

miko (12) napsal 07.03.2018 v 18:07+1

Takový pěkný tradiční výlet nejvíc však pobaví ty komentáře

DOMINATOR (1260) napsal 07.03.2018 v 07:44+1

Kuknul jsem na to po 2 vteřinách vidím že mi to rozhodně nic neda zavřu a je to, proč kolem toho tolik debaty nechci nekoupím, nezajimá nečtu.

spike-cz (137) napsal 06.03.2018 v 21:22

ladinhlad
Vidím to podobně.

Hnilda (36) napsal 06.03.2018 v 21:03-1+2

kluci super dokazu ocenit ze si nekdo udela cas a da to sem a je uplne jedno jestli to je streleny od pasu nebo slohova prace a kritici at skoci do zdi a vsadim se ze spousta z nich nebyla ani za humny

Targus (430) napsal 06.03.2018 v 20:47

sekáčmagor:

Jo, PIVO. A malý rumík.

Kdysi jsem měl závozníka alkáče. Přes šichtu jsme se většinou stavovali na sváču do jednoho bufetu. On mě vždy pustil před sebe, abych dělal clonu a ve frontě mi doporučoval, co všechno bych si měl dát. Pak na něj došla řada a on zakončil svůj proslov o skvělém sortimentu tohoto zařízení vždy stejnou větou: "A já si dám pííííívóóó... A malý rumík."

sekáčmagor (128) napsal 06.03.2018 v 18:48-2

Targus<A nezapoměň napsat že jsi si dal PIVO.

Targus (430) napsal 06.03.2018 v 17:14

Bolek, jets a baronFoX

Copak vás nasejřilo? Že jezdíte se třemi navi? Nebo že šmrdlací chytrofon je dobrodružný?

Vy jste teda kousci...

Targus (430) napsal 06.03.2018 v 17:09

sekáčmagor

Jeden cesťák z Milíkova je málo. Napíšu dva, jeden tam, druhý zpátky. A tři fotky. Na jedné budu já, na druhé budu taky já a na třetí rozbalená svačina. Ale šnycl s chlebem, žádný hnusný salám.

sekáčmagor (128) napsal 06.03.2018 v 15:45-1+3

Přečetl jsem si to ještě jednou...Je to pořád stejné.

ladinhlad (21) napsal 06.03.2018 v 11:54+12

Chlapi,kritikové,srandisti i nesrandisti. Je třeba vzít na vědomí, že každý není políbený můzou a prostě to zajímavě napsat neumí. Já k takovým cestopisům prostě komentáře nepíšu. Kdo chce, přečte si to, kdo to považuje za slohovku hodnou 5.třídy ZŠ, ať to nečte. Já teď komentuju jen příspěvky, ne cestopis. Ti kluci-autoři cestopisu,plánovali, střádali, vyrazili a dojeli. Měli z toho zážitek i hrdost, že to zvládli a chtěli to hold vytroubit do světa. Buďme tolerantní ! Ty vaše komentáře je třeba bolí. A ještě se jich zastanu. Pokud jede někdo tam, kde skoro všichni byli a tisíckrát o tom četli, motorky šlapou, bankomaty fungujou,ani nezaprší,ani se dokonce nikdo neposere za snídaně...není jednoduché napsat pak cestopis u kterého si ostřílení cestovatelé budou hrýzt nehty napětím, dojedou-li domů, či nedojedou-li. Nechte kluky snaživé a šťastné žít.

MopedistaSV (15) napsal 06.03.2018 v 06:04+2

Hlavne,že si to užili účastníci výjazdu. Bez nehody a v zdraví prišli domov.

sekáčmagor (128) napsal 06.03.2018 v 05:58+1

Targus<Co teď?No asi napsat cestopis ne?

Targus (430) napsal 05.03.2018 v 23:03

Pivko:
Já byl nejdál v Milíkově. Co teď?

Targus (430) napsal 05.03.2018 v 22:59-6+1

PEPA55:

Kurník, holubník, Pepku, podruhé aspoň juniorům vypusť v noci přední kola a udělej fotoreportáž, jak po ránu pumpovali a tys jim vařil kafe, osušoval potem zbrocená čela a oprašoval mužná ramena.
Jinak tě tu skalní louskači cesťáků podruhé sežerou.

Čtenáři:

jestli se vám to nehodí, pořiďte si padesát let staré motky a dejte GG na nich. Rád se zachechtám při počteníčku, kterak jste kusem klacku vybíjeli ložiska a motory půlili sekerkou.
Když si všichni nakoupíte nové litrové motky, na řídítka namontujete nejmíň tři navigace a přes patlací chytrofony objednáváte noclehy a bufety, žůžo dobrodrůžo fakt nezažijete. Pokud ovšem tímhle slovem nenazvete veselý dopis s výzvou k uhrazení pokuty z automatického radaru. Smiřte se s tím, že všichni už byli všude dvakrát a tenhle kontinent je na páchání dobrodružných výletů moc malý a moc přelidněný.

sweetM (28) napsal 05.03.2018 v 20:01+1

Počasí vyšlo, svezení asi také, fotky dobré, tak jste si to užili. Za mně

FrogySkoky (132) napsal 05.03.2018 v 19:42

Pivko (85) napsal 05.03.2018 v 17:22+1

Jak zpovidaní večer po návratu své polovičce . Z téchto míst je třeba napsat něco na pobavení ,jinak je to nuda jak na dálnici. Najdou se čtenáři co byli nejdál v Jablunkově ,ale těm tyto informace a fotky jsou platné jak mrtvému životní pojstka. Doufám ,že se letos někam vydáte ,nebo jezdíte jen ob rok na 5 dní ?! Z těchto negativních komentářů se není potřeba jít věšet ,ale posunout se trochu dál dopředu.

Destroyer (237) napsal 05.03.2018 v 16:43+1

Skvely zapis do denniku ale bohizial v sekcii cestopisov straca veskeru hodnotu. Takyto zapis ma hodnotu leda tak pre zucastnenych.
Navyse putavy cestopis z tychto "proflaknutych" koncin Alp je velmi tazke napisat, uz je ich tu dost.
Nabuduce to radsej umiestnit do denniku motorky ako sem, tam by bol tento pocin pochvaleny, tu je neuprosne zadupany.

kobza79 (2) napsal 05.03.2018 v 16:17-4+3

Krásný výlet, bezva počasí. Hezky jste si to užily. Hezky a stručně napsaný, pěkný fotky. Mě se to líbilo.

MedWed (37) napsal 05.03.2018 v 12:23+1

Obvykle jsem nazorove proti sekacovi... ale tady je to jak rika...

lopata75 (111) napsal 05.03.2018 v 09:08+3

Finč (89) napsal 05.03.2018 v 08:48

Chlapi, vy jste fakt rejpalové

fidlimydli (319) napsal 05.03.2018 v 08:36+1

Jets: Myslím. že jsi si dal více práce s komentářem, než pisatel s cestopisem. A proto Ti jej chválím.

NostalgicRider (41) napsal 05.03.2018 v 08:27

Amen...