Dovolená do Itálie na CBR 600F

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Věrušínek600 (1) napsal 01.06.2016 v 01:04

Super ,též jako bych tam byla (hned bych se k vám přidala ). Jen tak dál!!!

Mahler (3) napsal 29.04.2015 v 08:53

Perfektní, originální ! Dobrá památka. Remcaly nechápu (nikoho nenutíte koukat na vše). Muselo to dát hodně práce. Také jsem podnikl podobnou trasu, ale více zaměřenou na Švýcarsko což doporučuji napříště

Pete23 (7) napsal 08.04.2015 v 10:22

Hele moc pěkný jak už bylo zmíněno... fakt občas nuda takže jsem přeskakoval Každopádně hlavní je, že jste si to užili Taky videa z cest stříhám pro sebe a né pro ostatní Takže fakt super cestopis, palec hore chalani

Jakub_T. (1) napsal 25.03.2015 v 21:35+1

Super cestopis... Jako bych tam byl , občas je to trochu delší (Orlí hnízdo,...) ale to je pochopitelný, když jste tam byli, videli tu paradu, tak se ji snazite ukazat vsechnu + jsou to vase vzpominky. Hodně ěťastných km,

MopedistaSV (15) napsal 09.03.2015 v 22:54

Ahojte chalani,stretli sme sa na Gloku. Váš trip sa nám páčil,pozerali sme to všetko a bolo to super. Čo sa týka ostatných (neprajníkov). Neberte v úvahu sú to vaše zážitky a to je dôležité

mastersuicide (2) napsal 08.03.2015 v 17:39

Zdarec, borci!
Nenechte se otrávit kecama lidí, kterým se to nelíbí. Na mě z toho videa úplně zářilo, že si to skvěle užíváte. Jen tak dál! Přeji spoustu dalších šťastných kilometrů

Varha (2) napsal 07.03.2015 v 22:46

Ferda: Německy neumím ani h***o. Něco málo Anglicky dnes umí mnoho lidí takže je to lepší než na ně žvatlat češtinu

Milda501 (6) napsal 07.03.2015 v 08:21

V Čechách se vždy najdou " Mistři světa ve všem ". Nenechte se odradit.

Dan66 (74) napsal 07.03.2015 v 01:17+1

Ahoj kluci, moc krasné a rozhodně jeden z nejlepších cestopisů. Mnohokrát díky a na ty, kteří to kritizují nedejte ☺

ferda.66 (38) napsal 06.03.2015 v 23:10

chlapy,super...jen se divim...jsme sousedi s nemecky mluvicimi zememi,a vy tam mluvyte anglis??To jste se neucily slova jako danke apd ??
p.s.: a to jsem zkoukl jen to video č.1 a hned me to trklo

Varha (2) napsal 06.03.2015 v 23:06

Den 4 zde: https://www.youtube.com/watch?v=RPnT8bTJ5dc&feature=youtu.be

rasoni (8) napsal 06.03.2015 v 20:00+1

super ,
pro mě změna , málo čtení a videa super , v tel.stejně ... vysílají

Varha (2) napsal 06.03.2015 v 17:57+2

No podobné reakce typu !"je to dlouhý" se daly čekat.

Proč je to dlouhé? Tyto videa jsou primárně tvořena pro nás jako vzpomínky na super dovču a nevidím důvod proč je nadměrně filtrovat. Dalším důvodem je to, že když se někdo bude chtít podívat na nějaké z míst které jsme zde publikovali tak bude vědět do čeho jde. Nevím jestli Vám to došlo ale pokoušel jsem se to udělat tak, aby byla trasa co nejlépe poznat a případně podle ní mohl vyjet kdokoliv z Vás, což je hlavní důvod proč to zde vůbec publikuji. Plánování dovolené, jak míst tak trasy mi zabralo hodně času který někdo může ušetřit. Navíc je u každého videa napsáno jak je dlouhé a co v něm bude. Nezajímá tě to? tak se na to nedívej, je to tvoje volba.

Co se týče toho prvního dílu tak přiznávám, je trochu nudný ale bylo to mé první video a sám jsem nevěděl co od toho chci. Když se podíváte na další díly tak uvidíte, že jsou lepší a lepší a také v nich mizí ty "nudné" části.

Za nefunkčnost čtvrtého dílu může YouTube. V případě nahráti videa s určitým typem hudby jej Youtube zakáže. Některé skladby jsou povoleny v případě, že přiznám práva vlastníka. Chtěl jsem tento díl změnit po dokončení všech videí (nyní už mi chybí jen poslední den) a pak to tu dát vše tak jak má být ale tento cestopis byl zveřejněn bez potvrzení, že je hotový. (Publikace byla 1x odložena na jiný termín ve který se to asi automaticky publikovalo)

devmixil: Asi tě zklamu ale ano, jsme Doporučuji kuknout na den 8-9 kde je "důkaz" místo slibů

Těm kterým se náš cestopis líbí mnohokrát děkuji Jinak díly které zde na m.cz ještě nejdou najdete na mém kanále Youtube (budou někde vedle videí co zde jsou)

mardock (73) napsal 06.03.2015 v 11:52+3

taky mě napadlo jestli to nebylo ve stylu Zkrocené hory Videa dlouhý, ale kritizovat umí každej. Já si to posunu a je to.

CharlesCBR (1) napsal 06.03.2015 v 11:27+1

Opravdu jsme kámoši ... jinak co se týká délek videí,... je to od toho si po X letech to pustit a celé si to připomenout... Je to první velká dovolená, co jsme absolvovali... a proto bych prosil, pokud se to někomu nelíbí, stačí napsat... "na mě dlouhé"... ale dál to rozvádět urážlivýma kecama je hodně hloupé až stupidní, už jen vzhledem k času, který nad tím Honza strávil než to celé natříhal...

Tím neříkám, že člověk musí za každou cenu vždy psát jen chválu, ale prostě trošku se zamyslet, že si s tím dal někdo dost práce, a psát tyhle výlevy je prostě pod úroveň

Jinak dovolená byla THE BEST!!!

devmixil (1) napsal 06.03.2015 v 10:54

Snad to nevyzní blbě, ale neříkejte mi,že jste fakt jen kámoši ? ... Ta fotka se zmrzkama ...

Výlet good

redy19 (0) napsal 06.03.2015 v 04:23

Me se to líbilo, mam rad podobné cestopisy. Beru to jako inspiraci na letošní rok

Kapírek (4) napsal 05.03.2015 v 22:43

Když jsem četl videocestopis, říkal jsem si dobrý námět, tak to zkouknu, protože marodím, tak jsem to zkouknul celé, jinak bych to přeskákal v přehrávači. Těžko se někomu touto formou zavděčit, protože buď tam toho bude málo nebo moc. Za mě musím říci, že to byl dobrý nápad, každý si může přehrávání urychlit a ukázali jste pohled při prohlídkách (Orlí hnízdo,Gardaland),což může být pro někoho inspirující.

Meli (195) napsal 05.03.2015 v 07:13-1

Střihačovi bylo zjevně líto každé natočené vteřiny videa... vydržel jsem do nalepování známek dál už ne...

Zlatý 5 ti minutový sestřihy lidí co jeli několik týdnů kolem černého moře apod. tam je člověku sice líto že toho nevidí víc ale zase si to skouknu víckrát... to vaše video 90 % lidí prostě nedá...

Rakosnicek. (14) napsal 04.03.2015 v 19:49

Pěkně jste si s tím cestopisem pohráli, takových lidí co jsou ochotní se podělit o své zážitky není nikdy dost, super výlet a taky inspirace. Díky

seikos (975) napsal 04.03.2015 v 19:27-1+1

poustmen: loool

poustmen1 (0) napsal 04.03.2015 v 18:48

Mě se to obrovsky líbí,je vidět že jste báječní přátelé, tak ať vám to přátelství co nejdéle vydrží a hodně dalších společně prožitých zážitků!!!

FERMR (0) napsal 04.03.2015 v 17:56

Za mne jasná jednička.Cestopis je bez vulgarit a oplzlostí,mnoho informací.Chlapi byli na motovandru,ne na exkurzi po rakouských putykách.

Rnx (16) napsal 04.03.2015 v 16:21

Míň je někdy víc. Já sem byl (v noci) nadšenej, že má konečně někdo koule nic (nudného) nepsat, jenom točit. Bohužel je efekt stejný jako se špatným textem... Míň je někdy víc.

Milda501 (6) napsal 04.03.2015 v 14:26

Je to dlouhý, ale vždy je možnost volby. Je vidět, že jste si to užili a to je nejpodstatnější. Nenechte si nikým a ničím kazit snahu, podělit se o vaše cestování. Všichni nějak začínali a určitě to časem vypilujete.
Já na cestopisy nemám vlohy ani trpělivost. Přeji hodně km a zážitků

p.a.t.r.i.k.7 (240) napsal 04.03.2015 v 12:41

Kotek: je to zakomplexovanej skutrista,co bys po něm chtěl

KozelCH (19) napsal 04.03.2015 v 12:10

Hele chlapi, v mým životě je nejdražší čas a videocestopisu dvě hodiny nedám. Jinak výlet parádní.

seikos (975) napsal 04.03.2015 v 11:59

Den 1:
Vše začalo bláznivým nápadem dvou lidí
Balíme elektroniku, řešíme nefunkční elektroniku
Wow, jsme v Rakousku. Úlet jako swiň
Dobrodružství při kupování dálniční známky
Žereme řízky
Po 150km odešel řetěz. Wtf?
Jedeme po silnici
Jé, modrá voda. Tady budeme stanovat. Stavíme stan
20 minut pereme posraný trenýrky
Ta modrá voda je nějak studená

Uff. Sorry, na to nemám. První video jsem dal, ale prvních 60 vteřin mě málem uspalo.

Docela by mě zajímalo jak jsi dal na Youtube ty videa s touhle muzikou

Kotek (28) napsal 04.03.2015 v 10:34

Nechápu příspěvek Rnx. Podle mě skvělý cestopis. Všechna ta místa jsme projeli. Škoda počasí na Gerlosu. Protější pohled na vodopády je nejlepší. To že nejde video ze Stelvia je škoda, tak příště. Na Gardě se dá vyjet na Mt. Baldo i z druhé strany, sedačkovou lanovkou a je tam málo lidí. Jinak trasu všem doporučujeme, hlavně jezděte co to dá! Zdraví Kotkovi!

p.a.t.r.i.k.7 (240) napsal 04.03.2015 v 10:29

čtvrté video nejede..jinak dobrý výlet

Předchozí
1 2