Alpy-Dolomiti Tour 2012

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

_zdenda_ (0) napsal 02.05.2013 v 14:46

Pojišťovny jsou lumpové…

Příště doporučuji oblast kolem Cortiny d Ampezzo, je to tam moc pěkné.

Zdraví Zdeněk B. (BCV)

BaRT_Czech (45) napsal 30.04.2013 v 17:54

občas se něco nepovede, hlavně že ho kámoši nenechali ve štichu...

MaraXJ (0) napsal 30.04.2013 v 16:06

U těch pojišťoven si dávejte pozor. Mnoho z Vás jistě má cestovní pojištění k bankovnímu účtu, kreditní kartě ... Já jsem podrobně studoval podmínky pojištění které mám u KB a zrovna tam je u motoúrazů výluka plnění. I v případě připojištění doporučuju důkladně pročíst podmínky a poptat se. Z vlastní zkušennosti doporučuju pojišťovnu UNIQA - perfektní přístup a ochota řešit pojistnou událost. Naproti tomu největší peripetie při úrazu v zahraničí jsem zažil s Českou Pojišťovnou.

mikni (103) napsal 30.04.2013 v 10:28

vám pojišťovnám

Milda501 (6) napsal 30.04.2013 v 09:06

Souhlasím se Seikos, ale důležité je, že jste si to užili a příště pojedete zas.
Čtení bylo fajn a už se těším na červen ,kdy vyrážíme taky. Opět se ukázalo , jak "chytře" se (ne)pojišťuje v ČR. Tady si to prosté dovolit můžou . Ne, že by lhali, jenom Ti všechno neřeknou . Přeji už jen šťastné návraty . P.S. Mohl by jsi poslat kontakt na tzv.stařiky, cena za zimní úbytko je výborná .

seikos (975) napsal 30.04.2013 v 06:13+1

Dolomity se vyplatí si naplánovat pečlivě doma. Pak se dají vidět krásná místa s neskutečnými cestami. Takhle jste jeli třeba zbytečně narychlo mezi Lienzem a Brunicem po okresce. Ta je sice taky klikatá, ale zdaleka nedosahuje krás cest které byly kousek na jih od vás kolem Cortiny, Selly a pak směrem na Bolzano. Než pospíchat do zbytečně vzdáleného Mořice, radši bych se motal jeden den navíc v srdci Dolomit. A těch krásných míst jste minuli následně i víc, třeba na západ od Stelvia. I když musím uznat, že třeba některé cesty okreskového typu, třeba passo Mezzana mezi Malé a Tonale jsou taky fajn.