Alpy a Dolomity bez GG:-)

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

rendypie (0) napsal 27.03.2014 v 22:33-1+1

taky to máš nějakpřeházený, to jsi jezdil sem a tam ... passo Stelvio - passo Gavia - Bormio – Bolzano

LERAKAREL (25) napsal 04.01.2014 v 23:26+1

Moc pěkně napsaný bez zbytečnejch vomáček Na velký většině míst jsem byl, takže mě baví si při čtení ty silnice a pasa vybavovat a vzpomínat. Je to moc přijemný. Díky za váš cestopis. Jen maličkost. Šestej den jste zřejmě nedojeli do Sankt Pölten a nad Cortinou je Falzarego ne Falzaredo

T.Honda (3) napsal 02.01.2014 v 09:28+1

Pěkné počteníčko na některých místech jsem už byl tak jsem si zavzpomínal. Příští rok (letošní) mám o čem přemýšlet kam mám vyrazit a kde jsem ještě nebyl. Díky za cenné cestovatelské informace!!!

MARTlN (54) napsal 01.01.2014 v 20:49

Prijemny cteni a za kazdy takovy patri dik.

petra_krtek (0) napsal 01.01.2014 v 19:49

f.hoffi - ááá pán je dement :D

rostibald (0) napsal 01.01.2014 v 15:31

Při čtení tohoto cestopisu jsem se opravdu bavil!! Před očima se mi objevovala vámi navštívená krajina...opravdu super. Už teď se těším na další čtení Tvých cestopisů

Krťa666 (6) napsal 01.01.2014 v 12:43+1

hoši díky za komentáře,
-stelvio asi bude diskutovaný věčně, jen subjektivně jsou lepší místa ke svezení, jinak nic proti němu
-GG jsme vynechali záměrně, slíbil jsme ho dceři na 2014, protože ze zdravotních duvodu je do dubna bez not, takže letos jistě klapne
-foceno kompaktem, já olympus mju, zdeněk se přiznám nevím
-s tiger s HD se neprali, kde jsem byl do kopce rychlejší tak jsem v polovine něbo nahoře chvilku počkal, a jinak jsme to nehrotili - když dva chtějí vždy se domluví
-stran oblečení na mašinu jsem měl na mysli čistě bezpečnost, nic víc
-a samozřejmě nadpis byl úmylsná mírná provokace na zdejší cestopisy a komentáře

tož kolama vždy dolů a vše nej v letošním roce, mne už svrbí ruce..
p

f.hoffi (23) napsal 01.01.2014 v 10:59-4

Samozřejmě všude přeGSsováno, spousta Italů na ducnách, ale často stylem mám MST 1200S, ale na boty, kalhoty už nezbylo.

Aha, tak když nemám origo hadry a boty k mašině, to jako nemám ani vyjíždět z garáže, nebo se mám jít rovnou oběsit ??

Finč (89) napsal 01.01.2014 v 00:49

Moc hezký fotky a super cestopis

Kov (23) napsal 31.12.2013 v 21:27-1+1

Klidně jste si mohli na první cestě do Alp GG dát. Byla to moje první jízda a byl jsem z toho tenkrát nadšený. Myslím, že to na první jízdě nezklame nikoho. Chce to ráno přivstat a být první u závory,abys měl před sebou jen krásnou silnici a úžasné hory. Taky hraje roli, který měsíc i den se tam jede,když se to dobře naplánuje a klapne počasí, je to pěkný výlet.
Pokud spíte v okolí GG, ptejte se domácího,zda vám může vystavit doklad, na základě kterého dostanete slevu na GG. Při průjezdu tunelem u Mittersil(se to tuším píše)jsem dostal při návratu zase zpáteční slevu. Chce to poshánět si info, aby člověk necáloval víc než je nutné.

valasek (153) napsal 31.12.2013 v 20:45

Tvůj foťák má super optiku, docela by mne zajímalo čím jsi fotil. A jak si rozuměl chopper s endurem, když vy dva určitě výborně. Spoustu dalších super zážitků v sedle!

basett (3) napsal 31.12.2013 v 18:08

Pekny, diky za kazdej cestopis, hlavne ted v zime... , hodne stastnych km na dalsich cestach...

Milan1963 (271) napsal 31.12.2013 v 15:08

Pěkné počtení. Já se Alpám vyhybám, nikdy jsem tam nebyl, nelíbí se mi, že o nich každý píše, že je tam plno lidí, plno motorek...ale když to tak čtu, vy jste si cestu užili. A to je dobře.

Georgik (76) napsal 31.12.2013 v 14:40+1

Ty woho, to uz tu bylo!!!
Kliiid, normalne sis o to alibisticky rek hned na zacatku.
Jinak super, nejvic se mi libi to nadseni z opravdu prvni velke jizdy po Alpach. Asi vsichni jsme z toho poprve byli krasne vypleskli.
Takze hodne stesti do dalsich pass, jochů a collů.
Jinak Stelvio bych neodepisoval, osobně ho dam vzdy, kdyz jsme pobliz, ale jednoznacne od Bormia a dolu pres Umbrellu do Svycar, pripadne obracene a nahore uz ani nezastavuju, jen se otocim, protoze je to opravdu Vaclavak. Jednou jsme tam chytli nejaky sraz historickych traktoru, to nebylo ani kde zaparkovat, ale trakturky byly nadherny. Treba traktor Lamborghini jsem videl poprve.
Tak hodne stesti a radsi uz to nezahazuj ani v malych rychlostech.

zdenek. (6) napsal 31.12.2013 v 11:31

Super cesta, super popis a dobré rady, mejte se.

-HARYS- (28) napsal 31.12.2013 v 09:27

Pěkné čtení i fotky!

Shogun (10) napsal 31.12.2013 v 06:21+2

Díky Cestopis se mi líbí - čtivé, česky správně (což se tu stává spíše výjimkou ) a taky užitečné. Smekám, já ještě nic nebyl schopen vyplodit.