Naše první dovolená na dvou kolech – Azurové pobřeží Francie 2011

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Koumes (3) napsal 28.05.2012 v 13:56

Technika co mi takhle !opravuje! spínačku bych asi taky něčím flákl a modlil bych se abych to stihl dřív než mi ty dráty fakt cvaskne. Ale jinak prý Suzuki mají skoro všechny potřebu mírně zatlačit na klíček směrem od sebe. Já na svém (v podstatě taky DL-1000) jsem se taky dostal do situace kdy se tam něco vzepřelo a nebyl jsem schopný s tím hnout. Pak to vzal do ruky kámoš, zavergloval s tím trochu jinak a už to zase šlo. Možná vozit WDčko.

kopyr (8) napsal 12.12.2011 v 17:27

Tak to Vám to moc letos nevyšlo,vid?? Cestopis jasný

kuzmič (15) napsal 11.12.2011 v 21:52

Vidím, žes měl v Miláně stejný zážitek jako já, takže při této pasáži jsem se od srdce zasmál

Juridica (0) napsal 09.12.2011 v 21:44

Rádi bychom jeli s vámi v červenci 2012. Jedna motorka BMW R 1200 GS dva lidi. Napiš prosím, co vše je nutno vzít sebou, na co nesmíme zapomenout. Bude to naše první cesta za hranice na mašině.

rudirt (45) napsal 09.12.2011 v 13:08

Pěkné čtení, hezké fotky. Ještě že Tvá manželka vládne francouzky, nedovedu si představit, jak by to vše dopadlo, kdyby tomu tak nebylo...
Držím palce do budoucna!
I když je malý Stromek velice dobré nádobíčko (letos v Alpách A-CH-I asi po BMW nejčastější) tak nemohu jinak, než doporučit BMW s kardanem i zvýšeným sedlem spolujezdce.
Přeji šťastnou ruku při výběru!!!
A vždy šťastný návrat!!!

Romn (5) napsal 09.12.2011 v 04:09

ahojj pěkně napsany a pěkna dovolena,,,,

Jurkes (0) napsal 08.12.2011 v 21:12

Seš dobrej(dobří),přes všechny ty ťažkosti slušnej výkon.Přeju Ti,aby Ti to příští rok vyšlo.

Sefi21 (7) napsal 08.12.2011 v 20:51

Se zvědavostí jsem hltal tvůj článek, protože jste jeli téměř stejnou tarsu, kterou jsem měl původně pro letošek naplánovanou i já. Nakonec jsme se ale s partou kámošů dohodli na Albánii. I tak bych se ale do Monaca, Saint-Tropez a na obří most Millau, chtěl jednou podívat . Jinak s tou opravou, vím dobře o čem mluvíš a jak tě asi bylo . Zažil jsem letos něco podobného, když mě na mé Aprilii v Benátkách odešel regulátor dobíjení .

Wilda69 (7) napsal 08.12.2011 v 16:04

Moc pěkně napsané. Ta závada v diskuzi na foru vypadala nevinně, ale když vidím co je na tom za pakárnu to někde dát v tramtárii do richtiku... Hlavně že to dobře dopadlo a byla pěkná dovolená. Asi si tu asist.službu taky zaplatím

Kov (23) napsal 08.12.2011 v 11:10

Ty asistenční služby mě tak zaujaly, že jsem si řekl, že by nebylo špatné o tom pokecat na nějakém vlákně,tak jsem ho tady založil: //www.motorkar...ft=119207&fid=13

devill63 (8) napsal 08.12.2011 v 10:50

modlili ste sa dobre,boh stál pri Vás, pekná dovolenka...

Kov (23) napsal 08.12.2011 v 10:09

Dost mě ,,vystrašilo" to fungování asistenčních služeb. Taky na ně spoléhám a naštěstí jsem je nepotřeboval. Kdyby mi ale technik přestříhnul dráty ke skříňce, jako tobě, tak je v ten okamžik po smrti. Nedávno byl v televizi test našich asistenčních služeb nastraženou závadou a dopadlo to strašně. Pomalu o funkci as.sl. strácím iluze.

HordaStodulky (1) napsal 08.12.2011 v 08:45

Jen bych chtěl upřesnit finanční náklady na jednu osobu v závěrečném shrnutí: 13.000,- Kč.

bikerman70 (2) napsal 08.12.2011 v 08:13

paráda dávám za jedna