První cesta mimo Českou republiku

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

majky72
majky72 (96) napsal 13.8.2019

Dobré inak v tom Slovinsku sa ti navigácia nebláznila keď ťa ťahala mimo asfalt je tam kopec ciet v mapách značených ako asfaltka ktoré sú v skutočnosti šotolinové ale zväčša krátke, ja osobne tam práve preto rád jazdím ale väčšina z nich je v pohode prejazdná aj cruiserom špecialistky sú napríklad v Slovinsko Chorvátskom pohraničí kde ideš kľudne 50 km lesom po nefalšovanej štrkovej lesnej ceste ale sem tam natrafila na dopravnú značku . Bosny sa absolútne neboj je to tam v pohode tak ako aj v Srbsku a kopec ciest pekných asfaltových a skoro všade nádherná príroda ...treba ísť pozrieť a hlavne nepočúvať reči takých čo nikde neboli ale všetko vedia

Bigbucek
Bigbucek napsal 10.8.2019

Dobře...ty... já mám příští rok v plánu taky takle vyrazit s manželkou, ale musím jí ještě ukecat ...ale až si přečte tvůj cestopis tak jí třeba nakopne.. měj se fajn

LK1976
LK1976 napsal 8.8.2019

Plánují příští rok se ubytovat v Neum Bosna a odtud jezdit výjezdy v Bosně možná i Černá Hora Albánie nevím s cruiserem ale musím to naplánovat.

Bill22
Bill22 (10) napsal 8.8.2019

Dávám palec nahoru i za odvahu sem první cestopis poslat. Myslím, že to proběhlo moc dobře a užili jste si to, to je hlavní. Napodruhé už dáš i ty legrácky s tankováním apod. Na Bosnu, případně Montenegro nezapomeň. A kdyby zbyly síly, protáhni to do Albánie nebo Makedonie. Tam je krásně.

spike-cz
spike-cz (88) napsal 8.8.2019

Super! Jezdi a piš dál. Bude to jen lepší!

LK1976
LK1976 napsal 8.8.2019

Díky za komentáře kladné i záporné byl to můj první cestopis a vím že nejsem žádný literát. Mluvím málo a kratce. Jsem z ženou 23 let máme 4 děti a to rypani mezi náma je normální samozřejmě v mezích. Nevěřil jsem že to zvládne ale nakonec z toho byla hezká dovolená

kocab68
kocab68 napsal 7.8.2019

Super napsané.

PetNed
PetNed (14) napsal 7.8.2019

ad>Plitvické jezera - u vstupu do parku, resp. u pokladen je "Luggage room". Je to zdarma a zamyká se. Info poskytnou na informacích. Taky jsme nechávali hadry na mašině, ale některé věci jsem chtěl mít schované a zabezpečené, např. navigaci. Na prohlídku parku jsem šel jenom s foťákem a dokladama.

DarkFelon
DarkFelon (10) napsal 7.8.2019

cestopis jak má být, pár foto, žádný zbytečný psaní okolo a kolem ... podstatné je i mezi řádky!

MarVys
MarVys napsal 7.8.2019

Ten kemp Pivka jama taky doporučuju, byl jsem tam dvakrát pod stanem s autem. Jeskyně v Postojně jste nechtěli navštívit? Jsou hned vedle.

jets
jets (344) napsal 7.8.2019

no, jestli si to přečte i manželka tak hádám, že máš další průser podle těch jemných narážek na "šťastné manželství"
dělal jsem si čárky, kdykoliv jsem viděl fotku s dcerou ve fotogalerii - ani jednou přítelé! Tohle je fakt podpásovka, psát o dceři a ani jedna fotka s ní, styď se (ono teda ty otky tam nejsou prakticky žádné...)

Mulis_75
Mulis_75 (5) napsal 7.8.2019

Super, jen na další trip se ženou doporučuju nebrat interkom a tvrdit, že nefachčí
Ještě otázka: kde se na Moravě nachází česká kotlina?

PK57
PK57 napsal 7.8.2019