První cesta mimo Českou republiku

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Kulliš (0) napsal 19.09.2019 v 20:52

Super! Pěkně se to četlo

majky72 (131) napsal 13.08.2019 v 21:54

Dobré inak v tom Slovinsku sa ti navigácia nebláznila keď ťa ťahala mimo asfalt je tam kopec ciet v mapách značených ako asfaltka ktoré sú v skutočnosti šotolinové ale zväčša krátke, ja osobne tam práve preto rád jazdím ale väčšina z nich je v pohode prejazdná aj cruiserom špecialistky sú napríklad v Slovinsko Chorvátskom pohraničí kde ideš kľudne 50 km lesom po nefalšovanej štrkovej lesnej ceste ale sem tam natrafila na dopravnú značku . Bosny sa absolútne neboj je to tam v pohode tak ako aj v Srbsku a kopec ciest pekných asfaltových a skoro všade nádherná príroda ...treba ísť pozrieť a hlavne nepočúvať reči takých čo nikde neboli ale všetko vedia

Bigbucek (0) napsal 10.08.2019 v 19:31

Dobře...ty... já mám příští rok v plánu taky takle vyrazit s manželkou, ale musím jí ještě ukecat ...ale až si přečte tvůj cestopis tak jí třeba nakopne.. měj se fajn

LK1976 (0) napsal 08.08.2019 v 20:09

Plánují příští rok se ubytovat v Neum Bosna a odtud jezdit výjezdy v Bosně možná i Černá Hora Albánie nevím s cruiserem ale musím to naplánovat.

Bill22 (30) napsal 08.08.2019 v 19:58

Dávám palec nahoru i za odvahu sem první cestopis poslat. Myslím, že to proběhlo moc dobře a užili jste si to, to je hlavní. Napodruhé už dáš i ty legrácky s tankováním apod. Na Bosnu, případně Montenegro nezapomeň. A kdyby zbyly síly, protáhni to do Albánie nebo Makedonie. Tam je krásně.

spike-cz (137) napsal 08.08.2019 v 18:23

Super! Jezdi a piš dál. Bude to jen lepší!

LK1976 (0) napsal 08.08.2019 v 09:53

Díky za komentáře kladné i záporné byl to můj první cestopis a vím že nejsem žádný literát. Mluvím málo a kratce. Jsem z ženou 23 let máme 4 děti a to rypani mezi náma je normální samozřejmě v mezích. Nevěřil jsem že to zvládne ale nakonec z toho byla hezká dovolená

kocab68 (0) napsal 07.08.2019 v 21:51

Super napsané.

PetNed (37) napsal 07.08.2019 v 18:58

ad>Plitvické jezera - u vstupu do parku, resp. u pokladen je "Luggage room". Je to zdarma a zamyká se. Info poskytnou na informacích. Taky jsme nechávali hadry na mašině, ale některé věci jsem chtěl mít schované a zabezpečené, např. navigaci. Na prohlídku parku jsem šel jenom s foťákem a dokladama.

DarkFelon (26) napsal 07.08.2019 v 14:45

cestopis jak má být, pár foto, žádný zbytečný psaní okolo a kolem ... podstatné je i mezi řádky!

MarVys (0) napsal 07.08.2019 v 10:45

Ten kemp Pivka jama taky doporučuju, byl jsem tam dvakrát pod stanem s autem. Jeskyně v Postojně jste nechtěli navštívit? Jsou hned vedle.

jets (522) napsal 07.08.2019 v 08:28

no, jestli si to přečte i manželka tak hádám, že máš další průser podle těch jemných narážek na "šťastné manželství"
dělal jsem si čárky, kdykoliv jsem viděl fotku s dcerou ve fotogalerii - ani jednou přítelé! Tohle je fakt podpásovka, psát o dceři a ani jedna fotka s ní, styď se (ono teda ty otky tam nejsou prakticky žádné...)

Mulis_75 (29) napsal 07.08.2019 v 08:20

Super, jen na další trip se ženou doporučuju nebrat interkom a tvrdit, že nefachčí
Ještě otázka: kde se na Moravě nachází česká kotlina?

PK57 (2) napsal 07.08.2019 v 07:17

No fajne. Bo kratke.