Na Balkán

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

TondaZ (3) napsal 03.11.2013 v 12:09

Nás bouřka chytila 24.6. při cestě na Plitvická jezera, nakonec jsme to vzdali a vzhledem k předpovědi jsme vyrazili k domovu. Jinak jsme byli od 14.6. v BIH, MNE, AL a pouze vedro, které nás pak čekalo i v Čechách. Určitě se ale do těchto končin ještě vrátím. Bylo tam hezky.

ThomsonMotorson (108) napsal 10.09.2013 v 10:30

pěkně se to četlo. Dávám za 1
Salut

FiffiQ (19) napsal 09.09.2013 v 11:55-1+1

Slovinsko a Chorvatsko jsou už totiž Uhnije, proto se o nich asi nesmí říkat, že jsou balkánský. Není to asi dostatečně multikultihomosocialistický. Jinak samozřejmě na ten poloostrov patří. Chorvatsko ze 100% - tady je mapa ( //cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Karte_Suedosteuropa_03_01.png ).

Jinak s tou navigací, to je přesný. Kdekoli v Rumunsku, Slovinsku, Maďarsku ... prostě kdekoliv nechávám motorku s klíčkama, navigací, helmu pověšenou na řídítku. V ČR si to netroufnu,..

-MP- (9) napsal 09.09.2013 v 06:48

Jistě super vejlet , ale měl bych jen malou poznámku :
Cituji - Na Balkáně leží státy bývalé Jugoslávie (tj. Bosna a Hercegovina, Makedonie, Srbsko, Kosovo a Černá Hora . Slovinsko a někdy také Chorvatsko se mezi balkánské státy obvykle nepočítají), dále Bulharsko, Albánie, Řecko a evropská část Turecka. Mezi balkánské státy se v některých případech řadí i Rumunsko.
Spíš Jadran ?