Chorvatsko 2020

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

msaťák (0) napsal 28.08.2023 v 22:37

No já bych tedy asi na čtyři dny volil auto, takhle to vypadá jako stíhací jízda k moři, navíc po tmě. No ale proti gustu... Hlavně, že se to líbilo vám.

Strit.626 (2) napsal 08.03.2021 v 19:32+1

Loni jsem dal taky Chorvatsko poprvé na motorce a po předchozích 14 letech autem to byl zážitek a jízdu jsem si opravdu užil protože i cesta je cíl. Proto nechápu jízdu v noci, kdy bych měl strach, že mi spolujezdec usne a spadne. Cestopis jsem k tomu nenapsal ale popsal jsem dovču v deníčku motorky - https://www.motorka...etail&ddid=77409

majky72 (131) napsal 06.12.2020 v 01:19-1+1

Len dodatok k tomu mostu na Krk. Platený bol, keď som tam išiel v nejakom 2002. Opäť som po ňom prechádzal predminulý rok kedy svet rozhodne o žiadnej korone nevedel a prejazd bol bezplatný , netuším kde si zobral info že sa poplatky zrušili kôli korone , nejak nechápem prečo majú ľudia potrebu vysvetľovať niečo o čom nemajú šajnu je to len zavádzajúce . A inak keby si prešiel trajektom na ostrov Cres ktorý je hneď vedľa mohol si si užiť krásne hory a zákrutené cesty pre mňa asi na najkrajšom chorvatskom ostrove a po prejdení Cresu ďaľším trajektom sa dostať na istriu kde by si si na pobreží prešiel pre motorkárov vyhlásenú panoramatickú cestu z krásnym povrchom a úžasnými rýchlymi zákrutami kde som si to aj ja na "chlpatých" gumách náramne užíval a z Rijeky si to mal zobrať na Čabar a Ľubľanu a to by si mal hotový motorkársky orgazmus

RaYama (1) napsal 27.11.2020 v 10:34

Byl jsem tam týden po vás, také prvně na dovolené. Jeli jsme tedy až dolu za Makarskou na ostrov Hvar. Dálnici jsme využili jen z části při cestě zpět. Jinak hezky přes Alpy, tomu jste se vyhnuli a myslím, že je to velká škoda. Možná jste na to neměli tolik času, nevím. Tady ve videích si to s námi můžeš projít znovu Na ostrově Krk jsme tedy nebyli, ale zastavili jsme se u mostu na ostrov Krk. Tak to tam poznáš.

spike-cz (137) napsal 27.11.2020 v 07:39

Nějak mi přišlo, že se nezobrazuje pokračování cestopisu..

ferda.66 (38) napsal 25.11.2020 v 21:25-1

... ja jsem taky cekal aspon dalsi kapitolu,ale ty jsi shrnul cestu zpatky jen slovy cesta zpatky...hmmm...taky radci nehodnotim,i ja s autem jsem zazil vic dobrodruzstvi v chorvacku i pri ceste,nez ty,a to jsem taky valil po dalnici

SheriffDuchy (1) napsal 25.11.2020 v 19:12+1

příběh by bylo fajn doplnit, jianak fajn, taky se chystám po 18 letech do chorvatska, sem zvědav jak se změnilo, kor když pojedu a motorce, poprvé letadlem ,

Komorerth (60) napsal 25.11.2020 v 06:58+2

to by sa ten extremne suchy a kratky cestopis dal este eventualne skratit: cesta dialnicou Rakuskom, cesta Slovinskom dialnicou a v Chorvatsku vylet na ostrov, celkovo tri fotky. Mno. Ja radsej nebudem hodnotit

los-Carlos (3) napsal 25.11.2020 v 00:04

Za mě dobré, jen zbytečně krátké. Chtělo to pokračovat dalšímy dny, cestu zpět a tak. Cestu v noci po dálnici neodsuzuji jako ostatní, jábych sice asi také jel přes kopce, ale to by nebylo na 4 dny. V takové časové tísni musí přijít kompromisy. Takže za mě dobré, čtivé.

Rohal (61) napsal 24.11.2020 v 17:59+2

Napsat dobrý cestopis dá neskutečnou práci.
Stále je co opravovat než jej odešleš redakci. Přečteš to 10x a stále nacházíš chyby.
Napsal jsem na toto forum již 3 ale stále je co zlepšovat.
Proto dík za každý cestopis který pobaví a pomůže se orientovat v dané destinaci.

Brukev (850) napsal 23.11.2020 v 20:50+3

Já bych to tak černě neviděl ... občas člověk má jen par dni volna a proč si nezajet do HR... pravda je, jak již někdo podotknul, že v noci a po dálnici je to lepší rovnou autem, takže řešení je vyrazit ve středu po práci, přespat v Alpách a pak to vzít pekne středem horama až k vodě ...

schebeck (8) napsal 23.11.2020 v 20:22+1

A k...a, asi za deset dnů má vyjít blábol, co jsem sesmolil já. Po přečtení komentářů se začínám bát...

sekáčmagor (128) napsal 23.11.2020 v 17:31-1+3

Toto je v sekci cestopisy výrok roku."Chorvatsko je Chorvatsko a ještě když tam jste na motorce je nepopsatelný úžasný zážitek plný svobody, který každému motorkáři doporučuji."Tak nevím jestli se mám smát nebo zvracet....

Selver (8) napsal 23.11.2020 v 14:12+5

Ta cesta v noci po dálnici musela být v noci úžasná. Kdybys jel autem tak bys v tomto případě udělal líp, protože horší cestu pro motorku sis vybrat nemohl. Ale jestli si jel se slečnou, tak věř, že jestli je po tomhle zážitku s tebou stále, tak už je tvoje.

ivano (499) napsal 23.11.2020 v 12:35+1

Tyto články beru aspoň já, jako o poznání, radách a inspiracích pro druhé. Začneš o Krku, kam jezdíme i 2x - 3x do roka...letos teda nikam, a těším se na pokračování, na další kapitolu článku.... a nic!!!! Myslel jsem, že jsi tam poznal něco, co já tam za 15 let nenašel... Na ostrově je toho tolik, že by ti stránka nestačila i když jsi byl limitovaný na 4 dny, ale je fakt, že každý tam jede za svým.. A byl jsi kousek od Opatije...tam jsem si projel od startu do cíle legendární opatijský okruh, kde řádil ve své době Franta Šťasný . Hlavně, že se vám výlet vydařil a ve zdraví se vrátili, což je vždy to nejcenějšííí .

535xv (27) napsal 23.11.2020 v 08:45+1

Je mi jasný ,že každej neni spisovatel a taky ,že ses třeba chtěl tady presentovat nějakým textem a že jak si uděláš tu cestu je pouze tvoje věc,ale nechápu proč si ten text,než ho pošleš alespoň jednou nepřečteš a neopravíš chyby.

jets (522) napsal 23.11.2020 v 08:06+4

bez jakékoliv ironie - fakt bych potřeboval vysvětlit smysl takového článku

tonda0 (31) napsal 23.11.2020 v 07:18+4

Tak důležité, že jste si to užili. V jedné větě říkáš že jste použily booking a v druhé, že nebudeš jmenovat .Cestopis končí nějak bez konce. A popisovat noční jízdu po dálnici k moři a z celé dovolené dát pár fotek motorky mě k následování tedy nepřesvědčilo. Kolama dolů, ale tohle fakt není cestopis.