Z Ostravy do Mostu za 4 dny

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Herbert (0) napsal 26.07.2010 v 17:25

Jo...ještě jedna rada. Zkus nakupovat na Aukru,jelikož tam koupíš potřebné věci za třetinu (i méně) ceny.

Herbert (0) napsal 26.07.2010 v 16:02

Máme hodně společného. Také jsem si na jaře koupil Fazera (ale 1000) a kam jsem vyjel, tak aspoň jednu cestu pršelo. Mám ale 3 kufry, takže aspoň suché hadry apod. Kůži si natřete včelím voskem. Moje žena je svatá, že to vydržela...

_Sparrow_ (16) napsal 25.07.2010 v 22:16

Harleymirek - > jj, jak ma uz nekdo na haryka, tak se to vybaveni kupuje...pocitam ze kdyz jsi zacinal, taky jsi asi nemel vse TOP TEN ze jo? Neboj, snazim se jezdit v klidu. Ridicak mam uz od 2003, jen motka pribyla ted v dubnu.

hajnej -> Diky! Dalsi delsi cesta je za dvermi, tak snad tentokrat radeji se sluncem

Pivko (85) napsal 23.07.2010 v 21:05

kuáá

hajnej (0) napsal 22.07.2010 v 18:38

Harleymirek - Píšeš, že nejsi žádný moralista, ale nechováš se tak. Zkus pochopit kluka, který si koupí motku a celej natřesenej vyrazí na nějakej trip a ještě k tomu s kočkou . Je úplně jedno kam a jak. Prostě se někam podívá a na to, že k tomu potřebuje i nějaký vybavení atd. přijde po pár výletech sám

Sparrow - jak už tady psal Frki, opravdu křest vodou Hodně šťastných kilometrů a vofafrně

Harleymirek (0) napsal 22.07.2010 v 06:35

Ahoj,
no nic moc cestování po dálnici? Proč o tom psát, vybavení na motorku nic moc, když už si koupím motorku, musím investovat do těch všech ostatních věcí, použití pytle na odpadky a ponča vidím jako dost nebezpečné a mastňácké, co by se asi stalo kdyby se pytel za jízdy zvednul proti tvému obličeji, co bys potom dělal, kup si pořádný vybavení a potom se vrať na silnici, a čtyři dny Ostrava Most, cca 400 kiláků, samozřejmně trasa je tvoje věc, ale proč píšeš o prázdném čase, pohodovka + - 140, no to moc pohodovka není, kolik můžeš jet po dálnici na motorce, no to snad víš, vždyť máš ještě mokrý řidičák, na to že máš řidičák od dubna, můžeš při takovém stylu jízdy pomalu šetřit na truhlu věřím že se polepšíš, přeji ti hodně bezpečných kilometrů, nejsem žádný moralista, taky jezdím rychle, ale musíš vědět kde, a jezdím už na motorce 35 let, viděl jsem hodně ošklivých nehod, ještě jednou hodně bezpečných kilometrů. HarleyMirek

_Sparrow_ (16) napsal 21.07.2010 v 17:49

Všem díky za komentáře!

s4r -> jj Janička děkuje! Až na to počasí to byl dobrej trip, a hlavně pořádná škola!

wati-> Radvanický okruh letos padnul z důvodu vysokého pracovního nasazení (pracuji na směny a měl jsem celý víkend šichty ) Tak snad příští rok! Loni jsme byli a bylo to SUPER!

Ferda -> Počasi holt nevyšlo no, a Slivka došla už před cestou TAM

Fidži.V-Storm -> Neboj! To byl pouze předkrm 28.07. vyjíždíme do Chorvatska, tak snad pro Tebe (i ostatní) připravím něco záživnějšího

Všem dík za podporu a komentáře! Jezděte bezpečně a na silnicích BACHA! Jen za letošní sezonu jsem málem 2x zařval! A to rozhodně né mojí vinou! Lidi jsou v tom vedru úpně zpitomělí!

Fidži_CZ (9) napsal 21.07.2010 v 11:30

Sorry, ale v podstatě je to o ničem Ale to jsem tušil i podle názvu. Tím tě ale nechci nijak odradit, piš dál. Já jsem jen asi namlsaný cestopisů Romana2BK

Spyder (3) napsal 20.07.2010 v 21:46

Well-Being (7) napsal 20.07.2010 v 21:11

mimo (20) napsal 20.07.2010 v 19:56

super každej nějak začínal .Mě se ujali kluci ze Šumperka -tehdá - a dali mě takovou školu... Jen tak dál.Výbavu dokoupíš postupně hlavně pořádně vybírej at nedopadnes jak s botama -Batůžek super

ferda.66 (38) napsal 20.07.2010 v 18:24

to sis teda vybral pocasy...to chce taky priste poradnou vybavu,a pripravu...bez mapy jezdim jen na vzdalenost kolem 150km .
ale nejsi sam,ja si vybral tydenni dovcu se svou lepsi pulkou,kdyz zrovna byly v čechach povodne
P.S.:kasly na prasky,to chce poradnou slivku,ta vyleci vsechno

wati (0) napsal 20.07.2010 v 16:50

zdarec,pěkný článek.A klobouk dolů před tvým baťůžkem,ma odvahu jako hrom..:)jaktože si nebyl na radvanickém okruhu když to máš za humny?
viz://www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=67199&fid=24&p=23#goto4237156

s4r (52) napsal 20.07.2010 v 16:48

Janička je sympatické děvče, od pohledu do nepohody, takže to mohl být sice mokrý, ale fajn trip!

Krata-xxx (60) napsal 20.07.2010 v 15:14

Ufff. nejdřív sem se lek, že jeli Pendolínem!

FRAG (0) napsal 20.07.2010 v 13:23

Jeli jsem ted takovou akcicku..vsechna krajska mesta za 48h
//www.skutrforum.cz/viewtopic.php?f=75&t=3113
//swictor.rajce.idnes.cz/SF_na_cestach_aneb_Krajskymi_mesty_za_48_hodin/
//www.skutrforum.cz/viewtopic.php?f=75&t=3113&start=315

markuba (3) napsal 20.07.2010 v 11:24

devill63 (8) napsal 20.07.2010 v 10:19

zjavne patríš medzi tzv. nepripravených motorkárov, je nebezpečné nenechať si časovú rezervu, za odvahu veľké plus ale inak si neviem predstaviť cestovať bez mapy ak nepoznám cestu, zle oblečený...

Frki (0) napsal 20.07.2010 v 10:02

Takže křest vodou. Hlavně že z toho máte zážitek. Hezké počtení po ránu.

96inch (-1) napsal 20.07.2010 v 08:54