Z Kladna na Hněvín a zpět

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

miko (12) napsal 03.01.2013 v 17:11

Pěkný výlet ,zasloužil by i ocenění pokud by jste jeli třeba na kolech. Jinak docela úsměvné o co se chtějí také lidé s ostatními podělit .

Pivko (85) napsal 18.12.2012 v 22:44+2

zítra jedu do práce . Mám to 8 km ,kdo má zájem o cestopis?!

Vaccel (25) napsal 18.12.2012 v 18:54

...každý to má holt jinak, já se těším na cestopisy z Mongolska a někdo si to lajzne odpoledne na Hněvín...

Pivko (85) napsal 18.12.2012 v 18:26

ještě ,že ty fotky vyšly barevně!? Co to bylo za potvoru, co Vám to prodali za aparát? .

seikos (975) napsal 18.12.2012 v 09:46

To je focený nějakou solární kalkulačkou, ne?

Raisto: tahle kritika by měla spíš směrovat na adminy. Co propustí, to propustí

Raisto01 (90) napsal 18.12.2012 v 09:20

Já nerad kritizuji, ale tady prostě musím. Nechápu, proč tohle nemáte u deníku motorky, kdyby každý napsal odpolední sobotní cestopis, tak je to v pr... Přitom si stačí přečíst definici cestopisu a hned musí být každému jasné co patří pod kterou oblast.

Abajovec (19) napsal 18.12.2012 v 00:06

Na poslední fotce je vlevo za kostelem vidět okno zlonického zámku. Ve vedlejším jsem do 13let bydlel
A mimochodem, ten kostel na fotce inspiroval Antonína Dvořáka, takže jeho první symfonie se jmenuje Zlonické zvony, ve světě vydané jako "The bells of Zlonice"...
Ale to kličkování mi nějak nesedí, protože památník bitvy tří císařů je na rovince z Peruce do Vraného. Ale z P.Týnce do Klobuk, pak do Pálče a odsud do Zlonic, to je "k pomníku a zpět"... Asi to bylo posloupně malinko jinak, co? Ale jinak máte dobrý postřeh nebo dobře nastudované Kladensko

alesnsr125 (0) napsal 17.12.2012 v 12:55