Pionýrem po hl. městech střední Evropy

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

kalicz (0) napsal 06.12.2016 v 22:13

Fidlimidli... Ano je to článek z novin, protože to psát do 3 novin a pak ještě na motorkáře a pokaždé to rozepisovat se mi fakt už nechtělo... Jinak jsem to já ten z těch novin a článek je mnou psaný

Jinak ostatním děkuji za obdiv.. Letos jsem byl na dovolené v Chorvatsku na Mustangu. Článek ještě nemám ani napsaný, Bo není čas

pavsa66 (5) napsal 30.03.2016 v 13:22

chipman (6) napsal 09.01.2016 v 17:43

Obdivuji Tvou odvahu,ale cekal jsem vic!

PýDžej (16) napsal 23.12.2015 v 21:41

Je to hooodně konkrétní, furt jsem čekal, že něco, a ono porád jen ze bylo něco...blablabla

Bonaqua (14) napsal 23.12.2015 v 20:20

Mě se to líbilo.Jawa 50 prošla mládím určité generace.Já na ni sbalil manželku Ovšem přijde mi trestuhodné,nemít náhradní kladívko. Ulomený pertinax,to bylo častější jak defekt.

Pivko (85) napsal 23.12.2015 v 19:17

Taky jsem měl jednoskoka Jawu 550 ,v bledě modré i červenou po rodičích . Vše beru ,že se na tom dá cestovat , jen ruku na srdce, v 17 jsem měl starou 175 -ku a na cestování na pincku bych už neměl pomyšlení. V 19 letech byla 350 kejvačka. Pokrok nezastavíš. Proto mě tvých 21 přijde spíš jak hovadina. Kdybys měl 15, tak máš u mě 10b. Takhle to celé strácí smysl.

fidlimydli (320) napsal 23.12.2015 v 13:39

Flash Gordon: To totiž není psáno autorem ve třetí osobě, ale je to okopčený tenhle článek, který napsal úplně někdo jiný do místních novin zde: //www.orlicky.net/?id_zpravy=12430125261439130265
Když už se někdo prezentuje cizím peřím, je na netu slušnost uvést alespoň zdroj.

Meduzac (0) napsal 23.12.2015 v 10:57

Najet denně 6x po sobě přes 400 km na Mustangu musí být utrpení pro pozadí. Na druhou stranu je fakt, že jsem sám na 21 jako "malej" jezdil a nechápu některé komentáře, že se na něm nedá bez poruchy dojet ani do vedlejší vesnice. Jezdil jsem na něm mimo jiné přes léto 2-3x měsíčně na víkendy na chalupu - cesta tam a zpět 225 km a nepamatuju, že by se mi někdy zastavil na cestě. Prostě na něj vzpomínám jen v dobrém - taky ho mám dodnes pojízdného v garáži. Už sice vedle trochu větších motorek, ale nemám ho proto míň rád a taky se na něm rád projedu. Pravda je, že už jen po okolních kopečkách. Na GS je to sice OK, ale "letět"na jedničku do hor 15-20 km/h má taky něco do sebe. Tak asi tak.

mape78 (0) napsal 23.12.2015 v 08:51

Každý kdo měl Pincka nebo Mustanga obdivuje odvahu vydat se s takovým strojem dál než do druhé vesnice protože to nezajede nikdo kdo nemá znalosti tohoto stroje . Jen tak dál

satanachist (27) napsal 22.12.2015 v 23:53

Oceňuji takové cestovatele a proto rád čtu jejich zážitky z cest. Já sám jsem jel v patnácti na pincku 200 km v kuse a vůbec mi to nepřipadlo jako něco zvláštního. To se ještě mohlo po dálnicích a když mě předjížděla za Brnem Líza z SPZ našeho okresu, řidič zpomalil na nějakých 65-70 km/h, abych se schoval do větrného pytle a tak jsem jel asi 30 km než jsem sjel Jinak škoda, že tohle je jen jakési info o cestě. Rád bych si přečetl detail cesty...

viňák (0) napsal 22.12.2015 v 22:09

Mustang nebo pionýr, motor je stejný. Nic méně vydat se na takovou cestu chce odvahu . Nedokážu si představit těch 400km za den. To je mazec . Jinak pěkný výlet...

Peřina (2) napsal 22.12.2015 v 21:21+1

Mně na tom nepasuje ten styl... a hlavně mně nejvíc štve, že je to MUSTANG a ne Pionýr... Zrovna v zemi kde na tom jezdil snad každej a zná to snad každej. Ale jinak dobrý...nadšení bylo, cíl splněn a o to šlo.

gulliver (3) napsal 22.12.2015 v 18:30-3+1

No nevim, nic proti, mozna je to jen takova moje myslenka, co asi laka cestovatele vyrazet do dalekych koncin na takovych srackach. Kdyz si predstavim, ze bzucim maximalkou 60km/hod mimo dalnici treba z Brna do Prahy 10 hodin, pritom musim treba 2x neco opravovat nebo mit strach, jestli se neco neposere... no to me fakt vubec nelaka. To je dovolena "vo nervy".

sekáčmagor (128) napsal 22.12.2015 v 15:38

První nebo třetí osoba to je úplně jedno,například mi manželka vyká již 33 let a?Funguje to...

FlashGordon (0) napsal 22.12.2015 v 09:26

Raději čtu cestopisy v první osobě, né ve třetí. Za cestu ale palec hore .)

Zombie81 (9) napsal 22.12.2015 v 09:01

Pěkný článek. Oceňuji odvahu se sám na takovém stroji vydat na tak dlouhou cestu. Jen si dovolím podotknout malou nepřesnost. Z fotek, co vidím, to není Pionýr, ale Jawa 23 Mustang.

wsbk (8) napsal 22.12.2015 v 08:21

sekáčmagor (128) napsal 22.12.2015 v 06:15+2

Mi se to líbilo nechlubil se,pouze to napsal... Jsou lidé kteří by tohle objeli na 1200GS nazvali by to "expedice po Evropě"

fidlimydli (320) napsal 22.12.2015 v 03:51-1+1

Vysoce oceňuji, že si dal autor tu práci a okopíroval celý exkluzivní nicneříkající rozhovor po místní plátek namísto vložení pouhého odkazu.

(Pro Sheldona: sarkazmus)

dalinv (1) napsal 22.12.2015 v 03:21

Bomba vylet jde o to jen chtit, nekoukat na druhe co si mysli a dojet se da temer kdykoliv na cemkoliv..tobe a podobnym fandim dvacet trojku jsme taky mely a jezdil jak slak Jinak dobry vyfuk Jen asi ten batoh by se mi nechtelo celou dobu tahat na zadech