Hurá po cestách naší vlasti

Dočkali jsme se a konečně máme čas na náš víkendový výlet.

Konečně jsme se dočkali. Jaro 2012 vše rozhodlo. Motorky přichystat na sezónu a hlavně na delší trasy aby nezlobily.

S kamarádama jsme to plánovali už nějakou dobu taky nás mělo jet daleko víc. Jenže jak se to tak stává nikdo nakonec nemohl. Na poslední chvíli jsme se rozhodli že pojedem sice jen ve 3 motorkách a 3 lidech ale pojedem. Ještě jednou jsme to museli odložit kvůli špatnému počasí ale padlo 10.8 a ráno bylo jasný že bude hezky. Jelo se. Já se zdendou ze Slavkovic a cestou sme nabrali Patina.
Cesta dobrá jen v nepozornost v Kutné Hoře a jedem jinam. Nonic, vracet se už nebudem tak to berem  "zkratkou". Cesta nám ubíhala zprvu pomalu,ale jak se blížil večer museli jsme najet na dálnici po Pražském obchvatu. A kolem sedmé večer jsme našli námi předem hledaný kemp - Karlštejn. Příjemná obsluha takže rychle se ubytovat postavit stany a uklidit inteligentně stroje. Jdem se podívat co k večeři a sedáme k pivku. za dnešní den něco kolem 200km. Ráno vstáváme brzo zjišťujeme že prší tak ještě ležíme. O půl osmé přestalo, tak rychle skládáme stany a balíme kotvy dál. Bez snídaně jedem dál. Počasí pod mrakem, sice nepršelo, ale teplo taky nebylo. V Berouně matně bloudíme ale nakonec najdem vytouženej Křivoklát. U recepce necháváme batohy a jdeme na prohlídku. Jedinný co mě mrzí že ani jeden z nás nevzal foťák. Špatná komunikace, jak na potvoru nám i mobily  v pátek večer zapověděly službu. Z hradní věže je totiž úžasnej výhled. No nic tak si aspoň koupím pohledy domů a přátelům. Po prohlídce jdem na rychlej oběd a potom rychle směr Plzeň. V Plzni jsme si prohlídli pivovar se vším šudy. Já si i zkusil prolézt výkem od sudu. Z Plzně jsme jako obvykle trošku zabloudili ale nakonec jsme to zvládli a najeli na tu správnou silnici. za Plzní jsme natankovali po dlouhé době za příjemnou cenu. Skoro večer jsme dorazili do kempu. Opět postavit stany a jít si dát něco k jídlu. Byli jsme tak vyhladovělí,že jsme snědli každý 2 večeře. Měli tam taky večerní karaoke, takže než jsme usnuli bylo už po půlnoci. Ráno byla mlha. Žádné zdržování a tak jedem směr k domovu. Počasí cestou bylo už pěkné ale foukal studený vítr. Vůbec nezávidím Patrikovi kotníky. Cestou dáváme ještě poslední oběd, než se s náma Patrik rozloučí a jede k domovu do Vojnova Městce. My naopak jedem od Havlíčkova brodu směr Přibyslav a dál až domů. Cestu hodnotím tak +2 za počasí a za menší problémy s motorkama. Patrikovi se buď povoloval nebo přitahoval řetěz a mě nechtěla motorka ráno chytnout. Najeto celkově asi 700km. Už se těším na příští sezónu.