"Six Panthers jedou na Moravu"

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Clint. (76) napsal 06.01.2017 v 19:03

Perfektní výlet,takové beru všemi deseti Dobře napsané

dafikk (45) napsal 06.07.2016 v 15:28

Cestopis nemusí být jen o 14ti denní cestě do cizokrajných končin,ale může být pěkně napsaný i o cestě na druhou stranu ČR. Pro někoho je to inspirace,pro někoho vopruz.
Máte dobrou partu a když někam vyrazíte,tak je jedno kam jedete...všude bude dobře.
Mě se vaše cesta za vínem líbila.

sekáčmagor (128) napsal 30.06.2016 v 08:14

-Lapchik-:nejezdíme po dálnici

-Lapchik- (5) napsal 29.06.2016 v 20:22

Jen dotaz: jak vyřešíte vy situaci, když se na dvouproudovce propletete zácpou, dojedete k tunelu a ten je zavřenej závorou? Přeskočíte svodidla do druhýho směru nebo pojedete mezi stojícíma dvouma pruhama v protisměru zpátky na nejbližší sjezd? A potom, je všeobecně známé že Ústečáci dost lejou, takže bych to vůbec neodsuzoval

seikos (975) napsal 28.06.2016 v 09:38

Bings: já si tedy myslím, že Vláďa neustřelil vůbec. Je to o tom, o čem je sekce Cestopisů tady na tomto serveru. A o čem jsou cestopisy jako takové. Cestopis je sumář zážitků, který má lidi pobavit, dát jim určitý pocit lidské malosti a velikosti světa, inspirovat další "dobrodruhy" pro uskutečněnění takové nebo podobné cesty. Má ukázat lidem jak to někde vypadá, nebo zajímavou cestu, lidi, zvířata, flóru, přírodu.
To všechno v tomto cestopisu postrádám.

A dále, nevím proč by se tady na veřejném fóru nemohl někdo svobodně vyjadřovat. Pokud by jeho názor byl nějakým způsobem výrazně závadný, pak jsou tady moderátoři, nehledě na to, že se tady otočil sám majitel serveru.
Pokud vím, tak ty moderátor ani majitel serveru nejsi, tak se nikomu nesnaž zakazovat vyjadřovat jeho názory. Případně si své předlistopadové móresy nech pro svou rodinu.

VladaM (141) napsal 28.06.2016 v 09:28

Bings
Ustřelil, neustřelil...
Tak je to v sekci Cestopisy a diskuze je povolená.
Prostě mi to přišlo jako MotoCestopis slabé.
Že je na Pálavě a celém Lednicko-Valtickém areálu krásně, o tom není sporu.
Sám jsem tam byl několikrát.
Vždy ale autem a s kolama.
Je to tam dokonalé.
Jak pro výlet s partou, tak pro dovču rodinky s dětma.
Spousta zajímavostí na malé ploše, na kole to objede i prvňáček.
Osobně bych do té oblasti na moto nikdy nejel.
Protože jaksi není proč.
A nemohl bych mít sebou kolo, pro které je to tam absolutně ideální.
Věřím, že Chameleon ty výtky chápe a inspirace je to opravdu dobrá.

Chameleon
Těším se na tu Francii!

Chameleon (2) napsal 27.06.2016 v 20:17

Teda pánové to jsou negativní komentáře, dal jsem to sem jako tip na výlet na Moravu Jeli jsme po práci a jet po okreskách, tak tam do večera nedojedeme a tak jsme museli D1 skousnout jako nutné zlo. Já čtu cestopisy jako inspiraci jak na výlety, tak na dovolenou. Dneska jsem se vrátil z Francie, najeto 3215 km, tak až to sem dám, tak se Vám to snad bude líbit víc

Bings (23) napsal 27.06.2016 v 08:43-3

Vláďo, trochu jsi ustřelil. Na to, jak má vypadat výlet na motorce má každý svůj názor a někdo by ti i mohl říct, že nijak, protože by na motorku nikdy nesedl. Takže asi máš nějakou představu, jak to má vypadat, ale je to jen tvoje představa, tak jí tady nikomu netlač.

vencakobra (3) napsal 25.06.2016 v 12:53+2

Vidím, že se zde snesla zdrcující vlna kritiky na "Six Panthers" a přitom se jen s chtěli podělit s dalšími motorkáři o svůj zážitek s výletu... ne, ale teď vážně... Trochou mi to připomíná můj první zde vložený cestopis, taky jsem si vybral výlet na 2 dny cca.400 km tam i zpět, ale to jsem chtěl zkusit hlavně jak to zde funguje s editací, vkládání fotek apod... Kratší výlety si dávám teď jen do deníku motorky a jednou za rok zveřejním něco delšího a to až po sezóně... až se mi to rozleží v hlavě. Možná by neškodilo menší roztřídění už od samotného serveru např. výlet, víkend, dovolená, expedice atd. stačil by třeba malý rámeček za název cestopisu tak jako třeba ten "TOP" v rámečku u motorek. Každý by už na začátku věděl co bude zhruba číst a co od toho čekat... někdy jsou i výlety jendodenky fajn, když se to sejde kolem a kolem... Jako skútrař beru dálnici taky jen jako nouzovku, když mě tlačí čas, většinou se snažím podle vzdálenosti naplánovat 2-3 zastávky s nějakou zajímavostí daného kraje ( např. hrad, místo atd. ) ať je co vidět apod., ale zase na obhajobu jet z Mostu na Pálavu jen po okrskách to je taky nejmíň na půl dne...beru jen to, že pokud je zácpa mělo by to být pro motorku jen pouhé zdržení

Raisto01 (90) napsal 24.06.2016 v 15:54+1

Ale já to říkám pořád, aťsi každý jezdí jak chce a kam chce, o to nejde, to je v pořádku. Jde jen o to, jestli je to opravdu námět na cestopis na motoserver. Nic víc...

Frankie (724) napsal 24.06.2016 v 14:31

Do Alp po dálnici to chápu, ale je fakt, že v ČR je zbytečný ji používat, člověk zbytečně přichází o pěkný zážitky na okreskách. Ale to už je každého věc.
Jinak každý nějak začínal, ať už cestovat anebo psát cestopisy Takže trochu shovívavosti by neuškodilo...

VladaM (141) napsal 24.06.2016 v 12:21

Bings
Nic proti cíli výletu jako takovému, Pálava a okolí je super.
Nicméně tam nějak postrádám smysl jet takhle, takovou cestou na moto.
V Praze se drbli na dálnici, jeli 200 km rovně, v Brně odbočili a dojeli rovně až na Pálavu.
Kvůli tomu přece nejedu na moto, ale beru auto.
Když se chci jen přepravit z A do B.
Proč nejeli nejdřív někam směr Jih, neznám to tam moc, někde na Křivoklát, Tábor, Česká Kanada, prostě tak nějak tenhle směr.
A projet se na motorce.
To má totiž vypadat jinak, než takhle.

Bings (23) napsal 24.06.2016 v 10:56+1

Ty negativní kecy bych od vás nečekal pánové. No tak se projeli po čechách, dali si víno a líbilo se jim to, no a co. Sám jezdím úplně jinak, ale máum kámoše, který se v týhle jednosušší cestě našli a nezazlívám jim to, taky si to užijou, ale jiným způsobem. Ne každej musí za vejlet dát 10.000 km a stejně tak ne každej rád jezdí po českých rozbitých okreskách. Já kvituju, že se alespoň namáhají něco napsat. Třeba jako tip na sklípek to může být fajn.

Jarda (281) napsal 24.06.2016 v 07:08

HonzaBrno (4) napsal 23.06.2016 v 19:24+1

Jenom sem proletěl fotky a vím že tohle není čtení pro mě. Foto na parkovišti u obchoďáku, zasekaná dálnice a motorkáři stojí??? Potom nějakej ten sklípek, minigolf a pálava. Holt co motorkář to názor.

MARTlN (54) napsal 23.06.2016 v 14:36

Koukam, ze co jsem chtel napsat, uz jste vyresili za me. Diky

Raisto01 (90) napsal 23.06.2016 v 08:14+2

Jasně, nemusí tady hned být cestopis z několikaměsíční cesty do Mongolska, ale je fakt, že výlet po D1 na Moravu s odskokem na Macochu je trochu kruťárna. Aby tady fakt za chvíli nebylo: Six Panthers jedou na zmrzku.
Ale co se mi líbilo, je stání před tunelem, na obří široké silinici ve vedru. Největší výhodou motorky je...

VladaM (141) napsal 23.06.2016 v 07:35

Je to jako Expedice do kraje Cimrmanova stáří.

sekáčmagor (128) napsal 23.06.2016 v 06:49

Asi se ispirovali tímhle aniž by pochopili podstatu věci. //www.motorkar...anka-2015-33338.html Jenže tohle bylo aspoň vtipně napsáno.Ale jak říkával můj děda"lidi jsou schopní všeho".

seikos (975) napsal 23.06.2016 v 06:17-1+4

Tak to je pecka. Diky za skvelou inspiraci. Cestopis ktery me nalaka na cestu po D1 do Brna a nazpatek tady jeste chybel.
Divim se ze to BMW takhle narocnou cestu nedalo. Na druhou stranu chapu - takhle dlouha cesta by se mohla snad i nazyvat expedici