Balkán - miny a památky

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

mikni (103) napsal 11.04.2010 v 20:44

Ahoj Romane,díky za poslání odkazu.Vaše fotky jsou parádní přeji hodně dalších km ve stejné pohodě.Posílám za jedna Milan

Well-Being (7) napsal 11.04.2010 v 07:59

Tančouz (20) napsal 10.04.2010 v 23:09

Opět jsem si dobře početl.

Pivko (85) napsal 10.04.2010 v 22:50

pěkné a jiné než to zná hodně plecovkářů po dálnici a leží pod Svatým Jurkem jak lemry a nevyjedou ani nahoru. Pokochat se nádherami co se zkrývají někdy hned za rohem.To spaní na zemi už moc pro mě není ,ale ta romantika stojí za to.

Roman2bk (9) napsal 10.04.2010 v 13:46

Ahoj všem, díky za pěkné ohlasy!
A všem co to použijí jako inspiraci, tak přejí pěkný výlet a hezké počasí!

valasek - ještě ani nevím kdy tam pojedu

Bubrak ZX10R - jo, těch 12 tisíc je příjemných, dají se s tím zvládnout i 2 výlety

seitown - a jaké dojmy jsi měl předtím?

Georgik - to je otázka, jestli to byla dobrá rada nebo ne, ale pojistka praskla protože došlo ke zkratu a vždy se spálí nejtenší článek obvodu, takže se silnější pojistkou by se mohlo spálit to špatné místo, kde došlo ke zkratu. Nebo taky ne... to je otázka.

devastator - motorka je na prodej, pokud by jsi měl zájem, ozvi se

HonzaČ - i na jaře a na podzim se dá cestovat, přinejhorší to nějak zkombinovat vlakem (jak mi psal kov), naložit motorku a nasednout na ni až třeba v Itálii, tím by jsi mohl vyjet mimo letní sezonu.

CobrettiCZ - vždy nemám pěkné počasí, cestou na Nordkapp nám 3 dny pršelo a v Alpách skoro každou noc a jednou 4 hodiny v kuse, když jsme jeli. Tentokrát to ale byla paráda, pršelo asi jen jednou, od Sarajeva. Jo a ještě nás cestou na jih 2 dny otravoval dost silný vítr.

bandita1 - pamatuji si to tedy stačí mi prohlédnout fotky a už můžu podle toho psát. Jen to Turecko jsem si namluvil na diktafon, ale to taky proto, že jsem jel sám, tak abych si večer popovídal

V.e.n.c.a__zr7s (1) napsal 10.04.2010 v 12:59

Moc pěkný cestopis a fotky jsou fantastický dobrá inspirace na příští dovču

Fidži_CZ (9) napsal 10.04.2010 v 00:43

Romane, super jako vždy! Velmi podrobné, to se mi bude hodit při plánování něčeho podobného

RT01 (0) napsal 09.04.2010 v 20:04

Super cestopis,super fotky no prostě paráda jako vždy

Minerva (-2) napsal 09.04.2010 v 15:24

Pekny vylet, Romanove cestopisy su zaruka kvality Zaspominala som si na nasu minulorocnu dovolenku, Bosna je nadherna!

Bandita1 - neviem ako Roman, ale ja si pocas dovolenky pisem kazdy vecer do zositka trasu,ubehnute km a zazitky.

bandita1 (1) napsal 09.04.2010 v 13:41

No co k tomu říct,zase jsem si dobře počet !! nechápu jen jedno,jak si to všechno můžeš zapamatovat? já projel části Rakouska,Itálie,a už pomalu nevím kde jsem byl... ale jinak fakt pěkné,jen by mě možná trochu vadilo jet sám (jedna motorka)...tak dvojice .

CobrettiCZ (0) napsal 09.04.2010 v 11:42

mooc pěkný, ostatně jako vždycky.. by mě zajímalo koho a jak uplácíš, aby ti takhle krásně vycházelo sluníčko na focení

Losky (0) napsal 09.04.2010 v 10:04

Moc pěkný popis a fotečky, kdybych měl motku a ne quada, hned bych vyrazil. Fakt krása

markSK (0) napsal 08.04.2010 v 22:55

Velmi pekny clanok aj fotky, fajn video k tomu. :) Precital som to na jeden hlt. Nieco podobne mam v plane toto leto, pomotat sa po Bosne a Ciernej Hore a chorvatskym pobrezim spät. Takze pre mna fajn inspiracia.

HonzaČ (0) napsal 08.04.2010 v 22:17

Romane, bezva cestopis, některá popisovaná místa jsem také navštívil, ale je to už dávno. Hned bych jel také, ale bohužel v létě mám nejvíc práce a na cestování už nezbývá čas. Ale chtěl bych jednou také na delší výlet vyrazit.
Jinak Tvé cestipisy čtu velmi rád.

devastator (-4) napsal 08.04.2010 v 21:55

nejlepší je ta svařovaná motorka...tu žeru

Guga (72) napsal 08.04.2010 v 19:57

Krásná práce jako vždy! Smekám

Georgik (76) napsal 08.04.2010 v 13:15

Pěkný výlet, hodně podobný plánujeme na červen, ale v obráceném směru a taky se těším na změnu oproti Alpám. Jinak rada od mechanika, dát tam silnější pojistku - nevím, nevím...

KmotaK (0) napsal 08.04.2010 v 12:14

Paráda :) doufám, že časem taky někam vyrazím a budu čerpat věřím , že i Tady :) pěkně napsané :)

seitown (0) napsal 08.04.2010 v 10:27

Moc fajn cestopis, nabořilo mi to dojmy o podobě Chorvatska:)

Bubrak-ZX10R (1629) napsal 08.04.2010 v 10:27

To je hezke, ze ma cestak stejny intervaly 12tis jako ZX10R, ja to rikam furt, ze je ZX10R nejlepsi cestak.

valasek (153) napsal 08.04.2010 v 09:36

Pěkný výlet,pěkně popsaný a pěkné fotky Už se moc těším,na Tvůj cestopis z Norska To bude určitě taky počteníčko...

Roman2bk (9) napsal 08.04.2010 v 07:47

ale já nespal na šutrech, jednou to byla travnatá louka poblíž Zadaru a podruhé bávalé políčko olivovníku (asi 3x3m) nad Makarskou

motoblb (0) napsal 08.04.2010 v 07:27

Máš můj obdiv jak dokážeš spát v chorvatsku pod stanem já bych se na těch šutrech nevyspal