reline_unor

Balkánske historky

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

miramare (3) napsal 16.05.2022 v 15:55

Bezva shrnutí. Vyjíždím za pár dní přes Balkán směr Řecko, tak něco učitě využiju. Ten maršálův portrét v dílně vulkanizéra mně připomněl jak jsem jinde náhodou viděl v kanceláři kempu portrét gneralisima..

Finč (89) napsal 10.11.2020 v 09:45

Hahaaa, jsi mě pobavil Díky tvému komentáři u mého článku, jsem se proklikal sem. Super cestopis

Kostelník (58) napsal 14.02.2018 v 15:26

Super čtení!

diabolkatony (1) napsal 17.12.2017 v 13:31

díky za inspiraci

Bolek (16) napsal 15.12.2017 v 11:07

ahoj, díky za netradiční, ale velmi poutavý "cestopis". Pěkně vyvážené praktické informace s osobními postřehy a nádherné fotky! Z uvedených zemí mi chybí Srbsko + Bulharsko a i díky tomuto článku jsem si řekl, že to musím napravit .
Určitě piš dál!

majky72 (129) napsal 15.12.2017 v 08:38

Ahoj super članok hodne prinosny. Balkan mam rád a preto ma hned zaujal. Zatial som sa dostal po Srbsko . Tie krajiny maju fakt niečo do seba ako vnutrozemie Čiernej Hory tak ostrovy Chorvatska ale myslim že Srbsko je dost prehliadane, prvy krát somho navštivil v 2014 prešiel som vtedy ešte mazdou MX5 z kamaratom z Vojvodiny zapadnu čast, Mokru Goru, Sirogojno, Zlatibor a už vtedy mi miestna priroda a ludia učarovali o rok neskor isiel aj kamarat na oldtimeri Austin Mini. Tento krat Kopaonik a vychod Srbska tento rok už na morotke som sam prešiel zasa Vojvodinu Deliblatsku peščaru, Vlasinsko jezero a juh Srbska, všade kde som zastavil a potreboval pomôct alebo poradit ludia boli ochotny nakoniec ako na celom balkane ale mne to Srbsko akosi viac a viac prirasta k srdcu a Srby tiež aj ked ako si poznamenal su dost nacionalisti ale mňa ako Slovačku vždy brali ako bratinu slovana ...vyslim že by mali motorkari zahodit predsudky a pojazdit viac zo Srbska a nielen ho brat ako tranzitnu krajinu na ceste do Grecka alebo Čiernej Hory ...ozaj kamaratovy za guzzinku

hruso25 (40) napsal 14.12.2017 v 20:35

Veľmi citlivá téma. Fotky umelecké a niektoré dojímavé, hlavne to žobrajúce dievčatko na moste.

rosinol (0) napsal 13.12.2017 v 20:58

Super fotky, některé místa poznávám osobně a vrací se mi krásné zážitky. Díky za pěknou náladu.

Finč (89) napsal 12.12.2017 v 07:19+1

Trochu jiný článek... Ale super Díky za tipy a krásný fotky

šindy (30) napsal 11.12.2017 v 20:33+1

Nádherné fotky

valasek (153) napsal 10.12.2017 v 17:53

Díky za typy na zajímavé silničky i za pohledy do duší domorodců

MEK0TA (33) napsal 10.12.2017 v 14:55+1

I když se mi do toho původně nechtělo, tak jsem se do toho tak začetl, že nakonec nelituju

Juriáš (5) napsal 10.12.2017 v 06:00