Cesta z města bez map či GPS

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

dzarmil (8) napsal 20.04.2016 v 20:43

Cokies (4) napsal 18.04.2016 v 20:55

MARTlN: Je tomu tak... Xperia V - starší kousek, ale účel splní

MARTlN (54) napsal 18.04.2016 v 19:12+1

Velmi pekny cestopis, skoda jen, ze ty fotky jsou z nejakeho asi starsiho telefonu. Nicmene

satanachist (27) napsal 17.04.2016 v 08:39

...a Chorvatsko taky nesnáším

titus (42) napsal 16.04.2016 v 20:01

Cokies> s Anakee neuděláš chybu, jezdím je už 5tou sezonu i za deště výborný

Cokies (4) napsal 16.04.2016 v 08:58

petroza: jsem zvědav, mám v plánu Anakee 2

petroza (0) napsal 15.04.2016 v 23:09

máš recht michelinky ti stejně vydrží vic než dunlopy

viňák (0) napsal 15.04.2016 v 14:43

Miner (1) napsal 15.04.2016 v 12:01

Moooc hezký čtení a docela dobrodružství. To bloudění nesnáším a potom když se ještě nedomluvím je nápor na nervy. Jezdím s přítelkyní jen na výkendy ale moto dovolená je v plánu. Přeji hodně bezpečných kilometrů a podobných zážitků.

fidlimydli (319) napsal 15.04.2016 v 08:37

Jasně, čísla silnic jsou výborná, ale jen u nás a na západ. Na Balkáně kde najedu 5x víc km než v ČR a kde občas není ani pořádný asfalt se s čísly nikdo nemaluje, nebo cesty číslo vůbec nemají a odbočka kdoví kam je co chvíli. Čísla a ukazatele jsou jen na hlavnějších tazích, kterým se snažím vyhýbat pokud to není jen přesun.

Radimbiker (1) napsal 14.04.2016 v 17:34+1

Pobavil jsem se, zajímavě napsáno že jsem to musel přečíst úplně celé. Jezdim taky podle cisel silnic. Ty jsou vzdy přesné i kdyz je na jedne křižovatce rovně Bruntál a na druhé třeba Hradec furt jedu podle čísla a dovede me kam má. .

Cokies (4) napsal 14.04.2016 v 11:24+2

fidlimydli: mě se osvědčilo jezdit podle čísel silnic. Do tank vaku si hodím jenom čísla silnic s poznačením kde mám odbočovat na další silnici - zatím jsem dojel

fidlimydli (319) napsal 14.04.2016 v 10:04

Cokies: Já jsem bez GPS jako bez ruky. Nezapamatuji si název následující vesnice ani v ČR, natož tu hatmatilku venku. Zkrátka zavřu mapu a jsem čistý. Na Kývačce používám itinerář na nádrži, ale hledat v seznamu očima několik vteřin obvykle před křižovatkou je na rozbití huby .

Cokies (4) napsal 14.04.2016 v 09:19

fidlimydli: ono to někdy není na škodu zahodit tu GPS, popravdě kdyby jsme jeli jenom podle ni, tak nejspíše vůbec nekomunikujeme s místními prostě jedeme od bodu k bodu. Takhle jsme našli i pěkná místa, která nebyla v plánu.

Letos v plánu Ukrajina - Rumunsko, uvidíme jestli s či bez GPS

fidlimydli (319) napsal 14.04.2016 v 08:54

Rohal: Kdepak, já jsem nebyl konkurent. Já jsem soutěžil v silniční kategorii pneu, protože jsem se k tomu enduru ještě pořád nedokopal.

Cokies: Byl jsem na tom s GPS podobně. Když jsem rozbil telefon, vytáhl jsem záložní, půjčenou GPS od kamaráda s mapami Evropy. Rumunska tam bylo asi 30km dálnic kolem Bukurešti, jinak čisto. Naštěstí jsem měl i papír.

Rohal (61) napsal 14.04.2016 v 08:04

Pěkně napsané včetně popisu míst které jste navštívili (muzeum,vodopády,Tara) a pěkných fotek .
Mám takový dojem že ti to první místo vyfouknul fidlimydli tím chci jen naznačit že opravdu jeho byl o ten bodík lepší.
Takže letos všichni na Bálkán tam se sejdeme a při cestě zpět se v Chorvatsku ani nezastavovat.

Casidy (1) napsal 14.04.2016 v 02:18

Super vejletík... V září se také chystáme s přítulkou na Balkán...