Nejen bohové musejí být šílení, hlavně na Balkáně II.

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

zeli (1) napsal 16.12.2020 v 22:34

Paráda - cesta, popis, fotky, sranda

_Kibo (40) napsal 02.12.2020 v 11:02

Hej hoši, tak to je pařba! Super cestopis! Jupíí ...

rssb (3) napsal 23.11.2020 v 10:29

Po dlouhé době zase cestopis, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Fakt super počtení, humor dávkovanej tak akorát, popisy navštívených míst pro inspiraci. A v neposlední řadě nádherné fotky. Máte krásné zážitky a na co vzpomínat.

blade_fzr250 (9) napsal 15.11.2020 v 20:41

Super výlet, parádně sepsané atd. atd. ale to už bych již opakoval, co bylo řečeno v předchozích komentech. Takže jentak dál-jak s ježděním (hlavně ve zdraví a stále ve stejné pohodě) tak i se psaním podobných zážitků. Vím, že je to pakárna ale stojí to za to

Bigmen_cz (3) napsal 08.11.2020 v 19:47+1

Chlapi, klobouk dolů a to nejen za tu úžasnou cestu, kterou jste v pohodě dali, ale i za ty detaily, které v textu jsou, včetně poznámek k historii navšívených míst. Já si z každé cesty pamatuji jen ty extrémní, ať kladné, tak záporné zážitky. Oba díly tohoto "románu" jsem zhltnul na jeden zátah a úplně jsem to s vámi prožíval. Super napsané!

VlastiMatty (4) napsal 08.11.2020 v 16:32

Super parádní cestopis!

Že jsme se na druhý díl ale nečekali! Naštěstí s klidným srdcem ale můžu prohlásit: čekání se vyplatilo!!

Snad bude i další cestopis. Hezky a poutavě napsáno!

Obzvláštní dík za souřadnice ubytování!! Přijdou vhod!!

Destroyer (237) napsal 07.11.2020 v 22:08

najhoršie na tomto cestopise bolo to čakanie na pokračovanie.
...tie tvoje cestopisy úplne ako keď ideme my s kamošom

Bob7 (1) napsal 07.11.2020 v 21:27

Pánové - klobouček před Vámi! Jak jsem už naspal hned po první části Vašeho cestopisu, tak jsem tentokrát snad ještě více záviděl tu cestu, kterou jste v pohodě dali! Četl jsem to jedním dechem, nemohl jsem se odtrhnout, dokud jsem to celé nedočetl! Mnoha místy, kterými jste projížděli, jsme projížděli i my s mými kamarády před pár lety a opět jsem si to celé naše cestování oživil v paměti! Srdečně Vám děkuji za poutavě napsané čtení a moc hezké fotky. Do dalších cest Vám přeji obzvlášť v této nelehké době jen a jen dobré zdraví a vždy kolama dolů!!! Bob

Misulka_X (0) napsal 07.11.2020 v 15:36

Cestopis má šmrnc, krásné fotky a dechberoucí přírodní výhledy! Naprosto chápu vychutnávání zatáček i myšlenky, že by bylo fajn jet chvíli na slabším stroji a jen tak se kochat. Nezáleží ale tolik na tom, co má člověk pod sedlem, jako spíš, že má to ježdění prostě rád. Dalším kilometrům zdar!

Tommino (6) napsal 07.11.2020 v 07:09

Co dodat? Prostě zážitek, který opět obohatil především vás a teď i každého čtenáře. Pěkný čtení. Hlavně nekecat a jet.

gathis (9) napsal 06.11.2020 v 19:59

Pánové, trip musel být skvělý, velká inspirace. Já zatím skončil nejdál ve Slovinsku, určitě jste mi dali tip na pár míst, kam to musím příště natáhnout. Zároveň velmi čtivě sepsané, díky za prima večer při čtení

FOUKY (0) napsal 06.11.2020 v 10:23

Hezké počtení,krásné foto. Snad příští rok zažiju něco podobného.

st11 (23) napsal 06.11.2020 v 08:51

Kluci, Vaše cestopisy mě pokaždé strašně pobaví. Opravdu paráda

callowsick (463) napsal 06.11.2020 v 07:56

dost jsem se nasmál "se psem v noze řadím dvojku i trojku"

k.hacecky (2) napsal 05.11.2020 v 18:51

co to je za divný SPZky jak to funguje je to poznat na první dobrou co na to cajti kde se to dá sehnat a kolik to koštuje??

KlostrmannP (0) napsal 05.11.2020 v 17:52

Za mě dobrý. Akorát by mě zajímalo, kde jsou v Chorvatsku ty klouzavý silnice, jak všichni píšou. Jezdím tam kažej rok a nikdy mi to (krom hadů) neklouzlo ani v náznaku. Nebo jezdíte na 20 let starejch gumách?

Agony (18) napsal 05.11.2020 v 16:06

Fantasticky. Dik.

runis (2) napsal 05.11.2020 v 13:11

Děkuji pobavilo a navnadilo! Snad to s těmi svými zády také konečně někam protáhnu dál, než kolem komína. Hezky a zábavně napsáno! Děkuji.

OldCrow (8) napsal 05.11.2020 v 12:56

Skutečně nádhera. Krásné fotky.

31081 (669) napsal 05.11.2020 v 12:40

Pánové,děkuji za super počteníčko. Krásně jsem se bavil a hlavně nasmál,což v tomhle hnusným období obvzlášt potřebuji.At se daří a mnoho dalších dobrodružství přeju

berry78 (145) napsal 05.11.2020 v 10:26

Jedním slovem nádhera

Strider (1) napsal 05.11.2020 v 10:08

dobre sa to citalo, aj fotky boli good !

HonzaSuchy (14) napsal 05.11.2020 v 08:19+1

Jo! Takto má vypadat vejlet na motorkách a takto to má být také prezentováno. Mimořádně zábavné!!!

jawasy (56) napsal 05.11.2020 v 08:01

Kluci fakt jsem se docela pobavil zasmál v téhle té divné době. Zároveň mi to připomnělo mou první cestu do Albánie (a to si myslím že to tam bylo i horší co se cest týče). Některá vaše trasa byla shodná s mou, ale některé jsem ani neznal. Díky za inspiraci. Balkán je prostě super!!!