Statistika před víkendem v Brně

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Komentáře
Paulo (2587) napsal 24.08.2012 v 09:49

přidám ještě jedničku - 1. letošní závod Míry Popova v moto3 (teda pokud se nepletu)

Bosso (344) napsal 23.08.2012 v 21:22

39 - Před 39 roky naposled bodoval v Brně v královské kubatuře Čechoslovák, byl to Bohumil Staša, který skončil v pětistovkách jako šestý v roce 1973, když vyhrál Ital Agostini před Britem Readem a Švýcarem Kneubühlerem.
34 - Posledním jezdcem, který se postavil na start s českým motocyklem byl v roce 1978 Brit David Hickman, s Jawou 250 skončil tehdy jako 17. Od té doby se žádný český motocykl do závodu neprobojoval.
23 - Před dvaceti třemi lety dojel naposled Čechoslovák do cíle závodu královské kubatury. Byl to Pavol Dekánek z Myjavy s motocyklem Honda 500 ccm, a závod dokončil na 28. místě.

mamba54 (1340) napsal 23.08.2012 v 17:33

Já přidám ještě jedno číslo: 39 - Přesně tolik let v Brně při MS v neděli nepršelo po celý den. Tak doufám, že to letos vyjde taky a "suchá" tradice zůstane neporušena!