Redding: Nejistá budoucnost

Po dvoudenních testech pro Ducati v Mugellu se zdálo, že Scott Redding je favoritem na jedno ze dvou míst v juniorském týmu italské továrny, ale žádný další kontakt se už neuskutečnil.

Redding: Nejistá budoucnost
Nový juniorský tým továrny Ducati by měl od příští sezóny vytvořit možnosti pro rozvoj mladých talentů. Jako možní partneři přicházejí v úvahu Pramac, tedy aktuální satelitní tým Ducati a stáj Moto2 Marc VDS Racing .
Jako největší kandidáti byla doposud sklonována jména Scott Redding a Andrea Iannone.

Na testech v Mugellu rozhodně přesvědčil Scott Redding o svém talentu. Brit absolvoval celkem 127 okruhů a na tvrdých pneumatikách docílil času 1:48,8 minuty. Nejlepší čas na kolo během závodního víkendu při letošní Grand prix Itálie jezdce s motocyklem Ducati měl hodnotu 1:48,444 a patřil Valentinu Rossimu.
Od těchto testů je ale klid a mezi Ducati a Reddingovým manažerem a týmovým šéfem Marc-VDS Michaelem Bartholemym se nekonalo žádné další jednání. "Test pro Scotta proběhl velmi úspěšně a on sám dokázal, že by mohl být v kubatuře MotoGP konkurenceschopný. Ale momentálně je na řadě Ducati a my čekáme, až se ozve. Otevřeně jsme řekli, co můžeme nabídnout a že bychom v roce 2013 velmi rádi společně spolupracovali.. Bohužel jsme od nich doposud neobrželi žádný návrh na příští rok".
"Po testu jsem několika manažerům Ducati poslal E-Mail, ve kterém jsem se poděkoval za možnost testovat a potvrdil jsem, že se těšíme na příští spolupráci. Bohužel jsem neobdržel vůbec žádnou odpověď. Takže v současné době vůbec netuším, co se stane se Scottem a s Ducati, ale možná budeme po Indianapolis vědět o něco více"., osvětluje současnou situaci Michael Bartholemy.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist