Přihlašte se: Spuštěna tipovačka MotoGP 2016

Zimní přestávka skončila a o nadcházejícím víkendu začíná sezona seriálu Grand Prix zahajovacím podnikem v Kataru. Server Motorkáři.cz pro Vás ve spolupráci s partnery celoroční soutěže připravil „Tipovací soutěž MotoGP 2016“ o pohár pro vítěze a řadu hezkých a hodnotných cen.

Přihlašte se: Spuštěna tipovačka MotoGP 2016

Stejně jako loni tak také letos tipujeme výsledky závodu královské kubatury MotoGP. Ten je v každém víkendovém podniku jen jeden s termínem v neděli. Nově teď máme možnost vložit celkem pět tipů na pořadí a vyhodnocení jejich správnosti je vždy druhý den po závodě, to znamená v pondělí dopoledne. Tipuje se na stálé jezdce třídy MotoGP, jezdci na divokou kartu nejsou součástí tipovací soutěže.

V podzáložceTipovačka, která je standardní součástí menu nabídky jednotlivých motocyklových disciplín sekce SPORT, můžeme po jejím otevření vidět čtveřici partnerů tipovací soutěže, kteří pro nejlepší tipaře připraví zajímavé a hodnotné ceny. Následuje aktuální seznam jednotlivých závodů s možností přímého vložení vašich tipů a tabulka průběžného hodnocení jednotlivých tipujících.

Jak na to?

Pro účast v tipovačce je nutná registrace na Motorkáři.cz. Následně po přihlášení máte možnost ve své administraci tipovat výsledky na pořadí jednotlivých jezdců v cíli daných závodů. V případě MotoGP 2016 je možnost tipovat na jeden závod dané Grand Prix. Můžete tedy nastavit, a pozor, tady je změna, až pět tipů na pořadí a nemusí to být zákonitě jen pořadí 1-2-3-4-5.místo.

Vyhodnocení:

Vyhodnocení probíhá tak, že za shodu jsou 3 body, chyba o jednu pozici je za 2 body a chyba o dvě pozice je za 1 bod.

Příklad:

Tip na výsledek závodu: 1. Jorge Lorenzo; 2. Valentino Rossi; 3. Marc Márquez; 10. Pol Espargaró; 12. Stefan Bradl

Výsledek závodu: 1. Valentino Rossi; 3. Marc Márquez; 5. Jorge Lorenzo; 10. Pol Espargaró; 11.Stefan Bradl

Bodový zisk za tip je vypočten následovně – 0+2+3+3+2= 10 bodů
NÁVOD

Kompletní nápověda k tipovačce je zde.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist