Komentáře
SoulTrain21 (753) napsal 22.07.2010 v 16:00

jj 125ccm už jsou opravdu hodně nevyrovnané,oproti předchozím rokům Stačí se podívat třeba na to video 2007 Čína,co sem dal do příspěvků k jinému článku.Tam jede x jezdců ve skupině do poslední zatáčky,to už letos nehrozí

AKRO (-498) napsal 22.07.2010 v 10:58

PityGPX - Proti prvním závodům se to dost změnilo a rozdíly se v MOTO 2 opravdu zvětšují! Horší je, že to samé a vlastně ještě víc, je ve 125kách.

PityGPX (949) napsal 21.07.2010 v 08:38

tak je fakt, že ten Ianone když ujede tak je to solo jízda...

AKRO (-498) napsal 21.07.2010 v 02:09

Desmo69 - ještě že souhlasíš! To je efektivita! Supersporty jsou desetkrát levnější motorky, než jsou SPZ-MOTO 2 a závody jako z praku a navíc je to rychlejší! Ještě, že v MGP jezdí tolik kroužilů a dojížďáků! Snažit se tam někdo závodit, tak jich dojelo maximálně osm! Nemáš Desmo pocit, že už MOTO 2 nejsou taková palba a ani ta vyrovnanost už není taková, jako ze začátku?

desmo69 (638) napsal 20.07.2010 v 16:43

probuď se z toho sna, nebo tě to jednou zabije

AKRO (-498) napsal 19.07.2010 v 21:47

Desmo69 - Ty MGP optimisto! Litry budou ještě dražší než osmistovky, víc ničeho nebude, jedině, že by s toho udělali nějaké MOTO 1 s půjčovnou motorů. Už jsi někdy viděl, že by SPZka něco udělal pořádně? Jo a co se stalo se Supersportama? Jelo jich skoro třicet! A závod o hodně lepší, než MOTO 2! A jedou to rychleji a stojí desetinu MOTO 2!

SoulTrain21 (753) napsal 19.07.2010 v 20:37

desmo69 (638) napsal 19.07.2010 v 20:21

SoulTrain, ale podle let 06,07 je to neskutečný rozdíl. A navíc, nešlo mě tak ani o upadntí ve smyslu atraktivnosti závodu, ale spíš, že jak budou litry v motogp, tak o sbk klesne určitě zájem. Se podiv co se stalo se sportama. A to nastoupily "blbý" moto2. Co teprv až se tohle stane s motogp...Bude levnější, přístupnější, víc týmů, víc jezdců..seriál má větší mediální podporu, víc sponzorů, víc diváků a návštěvníků...prostě skoro nebude důvod si zakládat a držet tým v sbk, když bude stačit něco připlatit a budeš v úplně jiné dimenzi - motogp.

SoulTrain21 (753) napsal 18.07.2010 v 23:41

Ten víkend v Assenu sem myslel superbikový víkend,ne víkend MGP..

SoulTrain21 (753) napsal 18.07.2010 v 23:40

Já teda nějak nevim,včem biky upadají.Když si vzpomenu na 1.race v Austrálii,1.race Portimao,2.race MOnza,víkend v Assenu kterej patřil asi k nejlepšímu závodění za několik let jak v MGp tak ve WSBK,Kyalami 2.race...no nevím Vždy jsou závody,které stojí za starou belu a ty bohužel v MGP ještě pořád na plné čáře převládají.Pravda je,že dnešní závod v MGP byl taky asi společne s Katalásnkem 08 a Lagunou 07,to nejlepší co jsme za eru 800 viděli a dobře sem se u toho bavil.Bohužel je smutné,že Rossi je jeden z mála,troufám si říct,že v současné době v MGp jediný,kdo dokáže s někým bojovat větší čáast závodu.Dneska tam byl i pěkný souboj mezi Dovim,Haydenem a Simonchelim(tuším,že to bylo v tohmels ložení)ale kamera tomu potom co Rossi dotáhnul Stonera,nevěnovala pozornost

desmo69 (638) napsal 18.07.2010 v 18:19

Pity, no každopádně z toho vyplývá, že sbk už dáávno nejsou ty nejatraktivnější závody, jako tomu bývalo např v r. 07. To jsem se na sbk dokonce i těšil, dnes jsou mě totálně u řitě. Navíc jsou ke dnu..takže to nemá cenu nějak prožívat. Nástup litrů v motogp je zlikviduje

ChenziiR1 (158) napsal 18.07.2010 v 17:22

Desmo69:tak jasné...moto GP je moto GP...

PityGPX (949) napsal 18.07.2010 v 16:23

No tak k těm závodům, Desmo jako zastánce MGP napíše že závody v SBK byly nejhorší, ale já to vidím jinak, závody SBK v brně nebyly nic moc, pravda, druhá závod se mi zdal lepší než ten první, tam v tom prvním krom předjeti Cala Maxem opravdu NIC neudálo, v tom druhém to bylo lepší, ale když si vzpomenu na nějaké závody MGP 07 a 08 tak ty SBK byly ještě zlaté Prostě, atraktivita SBK závodů v současné době je na takové úrovni, jako bylo MGp v roce 2005, 21 startujících, vepředu někdo poodjede a max. se bojuje mezi 2 a 3 místem že se párkrát předjedou a konec! I tento závod MGp byl teda lepší jak závody SBK před týdnem! A to hodnotím vždy všechno objektivně bez zaujatosti.
Každopádně SBK závody stále nejsou tak špatné jako v MGP v nejhorší době své krize, tedy 07 a 08 když některé závody byly fakt děs a de fakto po prvním kole se mohlo odejít dom!

desmo69 (638) napsal 18.07.2010 v 00:05

ChenziR1, no tak přidávání plynu a brždění máš i při volných jízdách. Být to motogp tak ti to u pit lane nejspíš urve hlavu a bude ju chytat akro v jabloncu. A co se týka těch onboar kamer, tak je o tom článek na motogp.com a k ní i video (//www.motogp.com/en/videos/2010/Rossi+debuts+Gyroscopic+OnBoard+camera)

AKRO (-498) napsal 17.07.2010 v 21:06

ChenziiR1 - O těch kamerách onbord nic nevím!. S tím závodem máš pravdu, v televizi to byla nuda, ale je fakt, že když máš bezprostřední kontakt těsně u trati, je to něco jiného, máš pravdu, že se na to kouká úplně jinak!

ChenziiR1 (158) napsal 17.07.2010 v 20:24

PS:nevíš co bylo s těma onbord kamerama ,jak psal desmo?

ChenziiR1 (158) napsal 17.07.2010 v 20:22

Akro:na okruhu to vnímáš jinak jak v TV.Navíc jsme s kámošem byli těsně u trati .Fakt dobrý...Nějaký předjetí ta taky bylo,ale hlavně jsem sledoval jak brzdí,přidávají plyn a pod.

AKRO (-498) napsal 17.07.2010 v 20:02

ChenziiR1 - Fakt se ti ty závody líbily? Supersporty a Stocky1000 byly pěkné, ale obě jízdy SBK nebyly dobré! Co se dá dělat, snad to příští závod bude lepší!

ChenziiR1 (158) napsal 17.07.2010 v 19:57

AKRO v 13:59:nemáš pravdu.Live bylo brno super od začátku až do konce

Marex (2570) napsal 17.07.2010 v 15:11

Desmo, Akro: Nejhorší je na tom to, že vy oba dva máte pravdu. Moto-GP- bída standartně, WSBK v Brně- Nuda v Brně. Myslím, že jste se shodli snad poprvé, co to tady čtu a přesto se chcete dál hádat.?!?

Krata-xxx (60) napsal 17.07.2010 v 14:13

Jezdcům držím palce Panu Březinovi najděte prosím inou práci!!!

AKRO (-498) napsal 17.07.2010 v 13:59

Desmo69 - Ale jde! Jen si ty mizerné závody MGP nechceš přiznat! I když máš pravdu, že jsem při obou závodech SBK v Brně, byl rád, že jsem nakonec kvůli vedru nejel! Dva dny se tam opékat a ještě koukat na takovou bídu...

desmo69 (638) napsal 17.07.2010 v 13:36

soultrain, jo to je fakt Akro, blbost..tohle byl nejhorší závod roku. Motogp horší snad ještě nikdy nebylo. To snad ani nejde

AKRO (-498) napsal 17.07.2010 v 13:35

Desmo69 - V Brně sice závody SBK nestály za nic, ale stejné nebo i horší se jedou v MGP skoro každý závod! Jinými slovy v SBK jsou mizerné závody jen občas, v MGP téměř pravidelně!

SoulTrain21 (753) napsal 17.07.2010 v 13:08

nj ale sbk přece nemá profesionalitu ani uroven,jak si říkal a taky tam přece nejede 13 mistrů světa ne?

desmo69 (638) napsal 17.07.2010 v 13:02

nic horšího jako sbk co bylo v brně, už být nemůže.

SoulTrain21 (753) napsal 17.07.2010 v 12:40