mamba54 (1340) napsal 04.07.2010 v 23:34

mamba54 - jj mají spolu komunikovat z boxů jako v F1

mamba54 (1340) napsal 04.07.2010 v 21:01

Jablíčko 18.49-Ale on si svého přestupku pravděpodobně nebyl vědom.A z té zmatené signalizace,psané fixou na kus papíru?!No to by musel být jasnovidec,aby v tom fofru rozeznal o co vlastně jde.

ChenziiR1 (158) napsal 04.07.2010 v 20:55

GP dnes napínavý jak kšandy...alespoň že byla nějaká změna a vyhrál taky Jorge Loreno.

PityGPX (949) napsal 04.07.2010 v 19:54

Na nova sportu ve 21-15 by měla být repríza moto2. :o) Bravo čechy!

R0biNR (1) napsal 04.07.2010 v 19:00

konecne RIZLA

MartenK85 (1) napsal 04.07.2010 v 18:55

Jinak v článku je že Před Pedrosou který má 139 ,ale má 113 bodů

MartenK85 (1) napsal 04.07.2010 v 18:53

Stejně to Lorenzo nebude mít lehký .. Pedrosa ho bude ještě trápit Aby ten titul nepadl nakonec Pedrosovi

MartenK85 (1) napsal 04.07.2010 v 18:51

Ale motoGP teda hrozná nuda fůj hnus .. Ani jsem se na to nedíval ..Zlatá třída Moto2

MartenK85 (1) napsal 04.07.2010 v 18:49

Ten IANNONE mě naštval že blbec se nenechal předjet zpět

desmo69 (638) napsal 04.07.2010 v 17:32

Pity, Akro ale přece říkal že má motorku po Rossim

PityGPX (949) napsal 04.07.2010 v 16:52

Závod docela průměr, v MGP, kdyby Pedro nebyl dlouhý v první zákrutě a neztratil, Dovi nespad, a Stoner taky neztratil jak vyjel v první zatáčce, tak o to vítězství mohli bojovat s Lorenzem déle a tím pádem by závod byl zajimavější.
AKRO: >> co říkáš na výsledka Bena? Zajímavé, že na tratích, kt. znal, tzn Katar, Assen, Silverstone, dal ve všech případech Top5 a na tratích které neznal dal umístění od 7. příčky :) To nahrává teorii, že Ben má od Kataru stále stejnou motorku, ale že ty lepší umístění byly dány tomu, že neměl nevýhodu oproti jiným, že neznal trať, prostě tato má teorie mi opět sedí do puntíku.

Tzn, tam kde Ben jel tak je silnější a má top5 na sto pro, tam kde ne, tak bojuje max. od 6. - 10. místa :) Žádná Rossiho motorka v tom není.

AKRO (-498) napsal 04.07.2010 v 15:20

Ogg - Tak s tou Suzuki - buď nebyl Pánbůh doma, nebo s tím křápem konečně něco udělali a o trochu to konečně trychlilo! Jinak průběh závodu zase žádná sláva, ale dnes byly takové všechny závody! Moc se toho nedělo!

Ogg (387) napsal 04.07.2010 v 15:03

2 VIZI SUZUKI: Tak kdo je tragéd? Bautista dojel 5. a porazil o dost zkušenějšího týmového kolegu Capirossiho. Inu, kluk se nám začíná rozjíždět a začíná být hrdinou u Suzuki. Páté místo u Suzuki v MOTO GP nezajel někdo pěkně dlouho. Howgh.

desmo69 (638) napsal 04.07.2010 v 15:02