Suzuki XF 650 Freewind (1998)

Vlastník Ladis82
Vloženo 28.3.2015
Aktualizováno 8.4.2015

Lehká hravá, dvojtej karburátor otevřená na 35 kw

Kawasaki KLE 500: majitel ASI JI vlastně nechtěl prodat
Honda NX 650 Dominator: důvod neuveden

První dojmy - Tak sem si po 15 letech neježdění pořídil Suzuki XF 650 Padla do ruky hned na začátek to bude ono

Doplňky na motorce - Bez doplnků myslím že je v puvodním stavu možná sedlo je přečalouněny.

Tak sem si po 15 letech neježdění
pořídil Suzuki XF 650

Padla do ruky hned
Po hodinách strávených na MOTORKARI.CZ
jsem doma dostal svolení si něco pořídit .Tak sem neváhal a řešil než si to- to moje zlato (TEREZKA) rozmyslí.

Vybíral sem něco s čím se můžu znova zapojit k jezdcům jedné stopy,ale samo sebou nejsem milionář tak sem si dal limit do 50000 . Ale jen hadry mě stály dost pak helma,rukavice jo musel sem myslet i na bezpečnost aspon tu základní a na mašinu zbilo jen 40000
chtěl sem enduro to sem věděl ale jaký

původně sem chtěl KLE 500 JE TO DVOU VÁL a výkon pro mě dostatečný
nejsem létací jezdec ale zase nejsem úplnej drobeček. už sem se mel jet na jedno KLE se podivat ale majitel ..špatný

Pak sem narazil suzuki xf 650 a jen deset km ode me tak hned sem zkusil zavolat
a tam mladej kluk že je na škole ale že je tatka doma a že se můžu stavit a omrknout to.Tak sem hned vyrazil .Po pár telefonech a hledání sme na místě.
A byla tam .

Ted ji mám doma udělal sem olej filtr vyčištění seřízení
gumy OK rozeta řetěz OK nikde nic nemlátí, neklepe, nekape,
tak snad to bude vše v pořádku
TAK mám najeto 700 km zatím vše ok. krásně se ovládá do zatáček jde uplně sama lehké hravé endurko
Po 15 letech neježdění ideální společník do začátku
SPOKOJENOST

Zdenda81
Zdenda81 napsal 29.03.15 v 15:29 10b.

Super volba. Já jsem sní naprosto spokojený. Přeju hromadu bezproblémových kilometrů.

lacerta82
lacerta82 napsal 29.03.15 v 09:31 10b.

Paradní endurko. Taky jsem ho měl spolu s Kle500 a DR650rse ve výběru.Nakonec jsem vybral XTZ660 Tenere...mnoho báječných zážitků v sedle

Milan1963
Milan1963 napsal 28.03.15 v 17:47

Osvědčený stroj, jistě jsi koupil dobře. At' máš jen samé hezké zážitky z cest.