Ducati Hypermotard 1100/1100S (2009)

Vlastník Vlasta13
Vloženo 25.3.2015
Aktualizováno 6.6.2016

Co říci...opět ten dementní úsměv v helmě. Proto je tak milujeme :)

Motorka koupena od FIRMA:Jiří Horna - Moto Horna (Draženov) - Vřele doporučuji. Přístup a veškerá komunikace perfektní !!!

První dojmy - První dojem byl velká radost, že si ho konečně vezu domu, protože jsem o něm kecal už dlouho. Pokud je hlava nastavená že je to to pravé, tak přeci není co řešit :) Jinak mě Hyproš překvapil svou hravostí a "brutálním" zátahem od spodku. Říkal jsem si že to bude podobné jako Monstříci, ale je to úplně něco jiného, ale tu motorku jsem si zamiloval. Sucha spojka a DUC zvuk je prostě droga :)

Motorku bych doporučil pro - Pro někdo s vyšší postavou, jelikož je moto poměrně vysoké (já 182cm), ale dá se snížit na tlumiči, nebo jiným sedlem. Jinak je to vždy o hlavě a zápěstí :)

Doplňky na motorce - Padáky RD Moto (rám a přední osa), ukazatel zařazené rychlosti Gipro, kryt spojky rizoma, přítlačák Ducati Performance, karbonový zadní blatník (momentálně sundán) a bude se pokračovat jak jinak :)

I když na motorce nemám najeto mnoho, tak první postřehy jsou takové že se znova "učím" jezdit :) Posed na motorce je úplně jiný než jsem byl doposud zvyklý. Člověk sedí hodně vzpřímeně, což dle mého názoru hodně ovlivňuje chování předního kola, ale není to nepříjemné, ale je třeba si na to zvyknout. Celkově je motorka pohodlná a strašně hravá. Už jsem konečně pochopil jak všichni psali že Hypík je v serpentinách jako doma. Na úvod to snad stačí a zbytek se dopíše v zimě, až bude více zkušeností. Teď už jen jezdit, jezdit a jezdit.

libac22
libac22 napsal 09.12.15 v 12:32 10b.

Peklo na zemi

Vlasta13
Vlasta13 napsal 08.12.15 v 15:14

Díky

JA-NE
JA-NE napsal 28.08.15 v 11:00 10b.

take dobre fotky ze som to musel zaduplovat :)

JA-NE
JA-NE napsal 01.05.15 v 22:12

supeer tak ti to vyslo. sny sa maju plnit.tak to ma byt vela vyrehnenych kilometrov ti zelam

Martyp
Martyp napsal 08.04.15 v 14:46 10b.

Jak už jsem říkal..tak congrats. i tady!!
Ať jsi spokojenej..A že budeš, když si to prostě hlava vydobyla!!
Ještě ty laufy a bude..Ale ty si pohraješ!