KTM 990 Adventure / S (2010)

Vlastník JouneSs
Vloženo 22.3.2015
Aktualizováno 4.4.2020

Vloženo: 23.10.2016, Uskutečněno: 23.10.2016, Zhlédnuto: 14x

Následovala naše 11 denní dovolená. Původně jsem si říkal že napíšu cestopis, ale nakonec to hodím jenom tady do deníku, a třeba při nějaké zimní dlouhé chvíli to přetvořím. Ve stručnosti. Plány byl hlavně projet Slovinsko. Dostat se až do města Piraň k moři plus samozřejmě poznat krásy téhle země a podívat se na spoustu zajímavých míst. a Když už jsme byli u moře tak vhledem k tomu že slovinské moře nás moc nechvátilo, zavítali jsme i do Chorvatska a nakonec i do Itálie a najednou jsme byli v Benátkách. Původně mělo jet 5 motorek, bohužel jeden z nás měl nehodu na své motorce těsně před dovolenou takže měl co dělat aby se dal do kupy a mohl jet alespoň autem. Takže výsledná sestava KTM 990 Adventure, BMW F800GS, Yamaha FZ1 a Honda Crossrunner 800 + teda jedna kára. kdybych měl popsat vše co jsme zažili, upsal bych se. Proto se raději mrkněte na fotky v odkazu. Jinak dovolená super ve výsledku to myslím bylo 2700 km. Někdy byly nervy jindy zase super okamžiky. Každopádně od teď bych chtěl každé léto takhle někam na pár dnů vypadnout. Pomalu už plánujeme léto 2017, jen jsme se ještě úplně nedohodli kam vlastně pojedem, jestli vyjedeme na sever, východ, západ a nebo zase na jih.. no uvidíme, ale jedno je jasné.. prostě jedem!

Friky (0) napsal 21.11.2017 v 14:42

Krásné fotky!

JouneSs (0) napsal 30.05.2017 v 20:26

Ahoj v průběhu pár dnů sem hodím záznam po servisu i snad s vyřešením. :)

Figi25 (59) napsal 30.05.2017 v 16:48

Parádní fotky S tím přehříváním se to vyřešilo? A čim to bylo?

Mr.Petr (6) napsal 26.10.2016 v 20:01

pěkná dovča držím palce na příští rok

• Prodej

No a přišel čas asi na poslední záznam k téhle krásce. Přidám poslední fotky z inzerátu, než jsme se rozloučili a radost bude dělat už někomu jinému. Byla to skvělá motorka, měla své mouchy a někdy i potrápila, ale přest

Typ: Prodej
  • Moto dovolená 2018 - Rumunsko

V létě 2018 jsem s kamarádem a jeho tatkou, doufám že jednou skoro rodinou absolvoval cestu za krásami offroadu a panenské přírody v Rumunsku. Najeto zase okolo 3 tis km a další parádní moto dovolená za náma. KRásy Rumun

Typ: Dovolená
  • Moto dovolená 2019 - Cres, Lošinj

V létě 2019 jsem se svým parťákem absolvoval cestu za krásami offroadu na chorvatských ostrovech Cres, Lošinj a malý Lošinj. Najeto necelých 3 tis km a další parádní moto dovolená za náma. (y) 10 dní, bez kempu, bez uby

Typ: Dovolená