KTM 990 Adventure / S (2010)

Vlastník JouneSs
Vloženo 22.3.2015
Aktualizováno 4.4.2020

Deník motorky
Nalezeno 29 záznamů

• Prodej

No a přišel čas asi na poslední záznam k téhle krásce. Přidám poslední fotky z inzerátu, než jsme se rozloučili a radost bude dělat už někomu jinému. Byla to skvělá motorka, měla své mouchy a někdy i potrápila, ale přest

Typ: Prodej
  • Moto dovolená 2018 - Rumunsko

V létě 2018 jsem s kamarádem a jeho tatkou, doufám že jednou skoro rodinou absolvoval cestu za krásami offroadu a panenské přírody v Rumunsku. Najeto zase okolo 3 tis km a další parádní moto dovolená za náma. KRásy Rumun

• Moto dovolená 2019 - Cres, Lošinj

V létě 2019 jsem se svým parťákem absolvoval cestu za krásami offroadu na chorvatských ostrovech Cres, Lošinj a malý Lošinj. Najeto necelých 3 tis km a další parádní moto dovolená za náma. (y) 10 dní, bez kempu, bez uby

• Servis zima 2019 + vylití srdíčka

Tak jsem se dokopal tady napsat nějaké info o to jak se věci mají. Po tom co jsem na motorce minulou zimu udělal kompletní repas podvozku, ložiska od krku až po kola, a spousta dalších menších kravin, kdy rok předtím byl

Vloženo: 10.10.2019
    Uskutečněno: 10.10.2019
  • GPS držák TT + přídavný ventilátor

Přibylo i pár funkčních doplňků. Po dlouhém čekání se ke mě dostal GPS držák do kokpitu na LC8. Cena byla příšerná na to že to je jen kus kovu a trocha spojovacího materiálu ale funkčně je to vymyslené dokonale vč. plug

Vloženo: 27.03.2018
    Uskutečněno: 27.03.2018
  • Zimní servis 2018

Pro tenhle rok jsem si vybral na servis kamaráda Faryna (Faryn suspension (y) ), klučina který se opravdu vyzná a to nejen v oranžových strojích. Plán byl malý servis, a menší kontrola, když loni byla na velkém servise

Vloženo: 27.03.2018
    Uskutečněno: 27.03.2018
  • Dokola kolem ČR 2017

Ahoj, dlouho jsem se neozval, přesto bych rád své deníky doplnil o dvě moto dovolené které jsem absolvoval přes léto 2017. Jedním z nich byl přelet nad Rumunskem a druhý trip byla cesta po hranicích České Republiky kolem

Vloženo: 13.01.2018
    Uskutečněno: 13.01.2018
  • Začátek sezóny 2017

AHooj, dlouho jsem se neozval takže jsem se rozhodl napravit své chyby a sepsat co se vlastně poslední půl rok dělo. Předem se omlouvám že to bude možná trošku delší záznam. (rozuměj: nemáš čas na čtení tak aspoň mrkn

Vloženo: 16.06.2017
    Uskutečněno: 16.06.2017
  • Dlouhé čekání na servis

Po příjezdu jsem motorku umyl a v podstatě zazimoval. Měli jsme už hlavu jinde protože nás hned v zápětí čekala dovča na Sardýnii, kterou jsme úspěšně objeli celou kolem dokola za 7 dnů s výsledkem přes 1200 km, ale tent

• MotoDovolená CZ,A,SLO,HR,I

Následovala naše 11 denní dovolená. Původně jsem si říkal že napíšu cestopis, ale nakonec to hodím jenom tady do deníku, a třeba při nějaké zimní dlouhé chvíli to přetvořím. Ve stručnosti. Plány byl hlavně projet Slovins

• Výlet na okruh Vysoké Mýto

Myslím že to byl zhruba týden před odjezdem na dovolenou a dozvěděli jsme se o akci, kterou pořádá Tým silniční bezpečnosti na okruhu ve Vysokém Mýtu. Prvně jsme si říkali, že se alespoň vyblbnem na okruhu. Nakonec musím

• Toulky po Slovensku, připrva na dovolenou

Ahoj, dlouho jsem o sobě nedal vědět, tak bych to pár příspěvky chtěl napravit. Přes léto jsme se podívali na pár pěkných míst, ale půjdu postupně. Jelikož jsme plánovali deseti denní dovolenou mimo ČR a nikde jsme zat

• Spotřeba benzín, olej

Ahoj, o Advíkovi se tradujou růžné historky kolik moc to žere, jak je to drahé na provoz atd., atd. Tak jsem se rozhodl po 5tis. km udělat takové menší shrnutí. Prvně se zaměříme na benzín. Podotýkám, že tankuju výh

Vloženo: 16.07.2016
    Uskutečněno: 16.07.2016
  • Od všeho trochu :)

Tak si tady dovolím hodit další záznam, jelikož se chytáme přes léto trochu víc cestovat muselo se nakoupit i patřičné vybavení. B-) Za chvíli se chystáme na prodloužený víkend na Slovensko, omrknout krásu Vysokých Ta

Vloženo: 29.06.2016
    Uskutečněno: 29.06.2016
  • Kufry BIG HUSKY + pár drobností

Někdo tady psal, že jsem dlouho nepřidal žádné novinky tak to musím rychle napravit. :-) Přes zimu přibylo pár drobností jako např. sklápěcí KTM zrcátka nebo krytky rámu v oblasti bot, aby sám neodrbal. Navíc se mi moc

Vloženo: 24.04.2016
    Uskutečněno: 24.04.2016
  • Turistické plexi + vyhřívané rukojeti OXFORD

Jako dáreček k narozeninám jsem od své drahé polovičky dostal vyhřívané rukojeti OXFORD |-) tak jsem nijak neotálel a co nejdřív je nainstaloval. Na nějaký větší problém jsem nenarazil. Staré rukojeti jsem musel rozřeza

Vloženo: 26.11.2015
    Uskutečněno: 26.11.2015
  • Boční brašny do padacích rámů

Rozšiřujem úložný prostor. Díky www.marselus.com/

Vloženo: 17.10.2015
    Uskutečněno: 17.10.2015
  • Padací rám SW-MOTECH

Bylo potřeba pořádného rámu, který motorku v případě odložení ochrání. Postupně budu pokračovat v úpravách na offroad. V plánu jsou nové pneu TKC80 vyšší přední blatník z 950 superenduro a pro pohodlí ještě cestovní plex

Vloženo: 10.10.2015
    Uskutečněno: 10.10.2015
  • REKORD Masarykův okruh Brno 4.10.2015

Doplním pár fotek ze super akce, nakonec nás dorazilo 3656 motorek a bylo se na co koukat, spokojenost, a příští rok určitě znovu a ve větším počtu :)

Vloženo: 10.10.2015
    Uskutečněno: 04.10.2015
  • TankBag KTM PowerParts

Než nakoupím kufry, potřeboval jsem nějaký úložný prostor. Čtverku jsem za nový dávat nechtěl tak jsem sehnal dá se říct zánovní za třetinu ceny a jsem nejvíc spokojený. Už i mapu mám tak se neztratím :-P

Vloženo: 22.09.2015
    Uskutečněno: 22.09.2015
  • MX oblečení FOX Racing 360 KTM

Pořídil jsem si něco pěkného na sebe :-P a velká spokojenost :-) přes zimu mám v plánu advenčra přestavit víc do terénu tak ať mám k tomu i příslušné oblečené :-) - Pánský MX dres FOX Racing 360 KTM Jersey Orange 20

Vloženo: 18.09.2015
    Uskutečněno: 18.09.2015
  • Botky SIDI CROSSFIRE

Podařilo se mi sehnat super boty za slušnou cenu na bazaru tak jsem neváhal :-) Asi se budu muset uskromnit v pohodlí ale už mám za sebou 2 operace kotníku tak chci ať je v bezpečí. Tak snad se osvědčí. (y)

Vloženo: 11.08.2015
    Uskutečněno: 11.08.2015
  • Koupě MX helmy a brýlí

Konečně jsem se dočkal a pořídil si MX helmu ( KTM DYNAMIC-FX HELMET 15 ) a brýle ( 100% RACECRAFT MANDARINA II ). Vybíral jsem dlouho, chtěl jsem ještě něco za rozumný peníz ale dobrou kvalitu. A jsem nadmíru spokojen,

Vloženo: 16.06.2015
    Uskutečněno: 16.06.2015
  • Něco málo z focení nových věcí

Zítra to bude přesně den po roce co jsem poslal svou ninju do svodidel a rozloučil se sní, díky bohu po roce opět sedíme v sedle a užíváme si nové možnosti v podobě Adventure. Míst kam bych se s Ninjou horko těžko dostáv

Vloženo: 15.06.2015
    Uskutečněno: 15.06.2015
  • Plotna "made by Cibus"

Velké díky Cibusovi z LC8 fóra za vyřezání plotny. Za origo KTM chtějí nekřesťanských 1700, takže úspora veliká. Vše sedlo jak má takže spokojenost. Teď už jenom boční držáky a kufry od BigHuskyho hurá na moto.:)

Vloženo: 27.05.2015
    Uskutečněno: 27.05.2015
  • Vyjížďka k Javoru

Až pojedete někdo kolem určitě se vyplatí sjet z cesty s na chvilku zastavit u Javoru blízko Velké Lhoty (49.4380797N, 18.0487533E), je tam nádherný výhled na okolí.

Vloženo: 18.05.2015
    Uskutečněno: 18.05.2015
  • Servis po koupi

Tak jsem motorku předal do rukou zkušenějších a to hned ze dvou důvodů. Jelikož jsem motorku kupoval jako laik sám, měl jsem obavy v jakém bude stavu po 90tis. kilometrech a za druhé aby případné problémy rovnou vyřešili

Vloženo: 01.05.2015
    Uskutečněno: 01.05.2015
  • Umývání / Seznamování

No nesluší ji to? :-)

Vloženo: 22.03.2015
    Uskutečněno: 22.03.2015
  • Koupě 20.3.2015

Tak jsme mazlíka naložili na vozík a hurá domů. Těším se na první kilometry jako mály kluk. |-)

Vloženo: 22.03.2015
    Uskutečněno: 22.03.2015