Apollo Orion AGB 37 (2010)

Vlastník hynee
Vloženo 20.3.2015
Aktualizováno 20.3.2015

Na vyblbnutí výborná motorka. Dá se na ní zažít hodně srandy, ikdyž výkonem a jízdníma vlastnostma zrovna moc neoplývá.

První dojmy - Když jsem se na ní byl poprvé projet, což bylo někde ve 12 letech, tak vím, že se mi postavila na zadek a celkově jsem z ní byl docela vystrašenej. Má docela dobrej zvuk, takovej dunivej, i proto jsem z ní měl ze začátku docela bobky.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi co nemaj dost peněz na velkou mašinu, ale přesto chtěj blbnout na motorce.

Doplňky na motorce - Větší kola: vepředu 14", vzadu 12", CNC zlaté víčko nádrže, plasty přestříkány na svítivě zelenou.

Jednou to taťka dovezl domů, že ať si hrajeme, že se naučíme vrtat se v motorech a můžeme na tom blbnut.

Mám na ní naježdíno dost hodně a o motoru můžu říct, že to je dobrej držák. Na dvácu čtyřtakt to má dost dobrej zátah od spoda a jde docela rychle do otáček.
O brzdách to říct už nemůžu. Když byly ještě menší kola, tak jakž takž brzdily, ale jak jsme na to dali větší kola, tak hlavně přední brzda je dost neúčinná, musí se na ní hodně tvrdě.
Podvozek je klasicky pitbikovej, takovej tvrdej, ale né že by byl špatnej.

Spotřebu má příjemně malou, vezme si tak 1-2 litry na hodinu.

Zatím snad jediná porucha byl ucpanej zadní tlumič (když se stlačil, tak šel hrozně pomalu zpátky nahoru), ale stačilo ho jen hodit do servisu, tam ho vyčistili, naplnili a jezdilo se dál.

Motorka je dost lehká, a i když není moc výkonu, tak se vždycky nějaký blbiny vymyslej a je s tim docela zábava.

Momentálně na ní jezdí mladší brácha (na fotkách).