Apollo Orion AGB 37 (2009)

Vlastník EMDVATÉ
Vloženo 24.2.2014
Aktualizováno 19.4.2014

Jednoduchá údržba, suprová dostupnost a cena náhradních dílů

První dojmy - Na tomhle pitbiku jsem už jezdil, tudíž jsem věděl do čeho jdu, ale mile mě překvapil podvozek, tlumiče naprosto vyhovující, sedlo neprosezený, víceméně originální stav, což jsem si dost lahodil, motor na tom tak dobře nebyl, ale to byla otázka pár dnů :-)

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná jak na naučení, tak i pro vyblbnutí někoho zkušenějšího, který hledá něco nenáročnýho jak finančně, tak údržbově pouze za účelem nějakýho hobby ježdění

Doplňky na motorce - dvojitý vzduchový filtr
benzinový kohout
pístní sada
ventilová sada
brzdové desky
ložiska v kole
brzdová kapalina
sklápěcí řadička OOR
lepší uchycení zadní rozety

Tohohle pitbika jsem vybral z toho důvodu, že je za málo peněz poměrně dost muziky. Žádný závody pro něj asi moc vhodný nejsou, ale na ježdění po polňáčkách, po lesích, občas i po městě je to naprosto dostačující. Určitě není pravda, že je to pouze pro naučení nebo pro děti...velká kroska to samozřejmě není, ale záleží na každým co od té motorky očekává, já jsem znal jízdní vlastnosti téhle motorky a pro takový hobby ježdění to stačí a úsměv na tváři to dokáže vykouzlit i tak

Po dovezení jsem provedl kompletní servis počínaje olejem, brzdy, kontrola všech spojů, naladění karburátoru, nová pístní sada, nový ventily včetně pružin a gufer, vzadu nový desky a ložiska v kole, novej benzinovej kohout, vzduchovej filtr a dalších plno věcí, práce na tom bylo hodně, ale jsem rád, že se nemusím bát na tom jet a otočit plynem, stačí jen kontrolovat benzín

EMDVATÉ
EMDVATÉ napsal 25.02.14 v 16:04

lezu na to ze střechy ale není to tak strašně malý, mám 180 cm a nemám s tím problém

Marťas21
Marťas21 napsal 25.02.14 v 12:11 10b.

Jak se na to leze? Ze žebříku?