Kawasaki ZX-6R Ninja (2003)

Vlastník TC-Def
Vloženo 19.3.2015
Aktualizováno 22.8.2019

Deník motorky
Nalezeno 13 záznamů

• Ve dvou k moři v květnu :)

Ahoj, někdy v březnu mě napadl úlet jet na víkend k moři do Itálie tak mě napadl termin první víkend v květnu, takže zaclo to obednanim hotelu v části Itálie Lignano Sabbbiadoro, týden před jsem zarezervovat na dvě noci

Typ: Dovolená
    Vloženo: 12.05.2016
    Uskutečněno: 07.05.2016
  • Do Budějovic na oběd :)

Zdary, tak jsem se jedno krásné pondělí rozhodoval kam pojedu na oběd a zvolil jsem město České Budějovice, takže vzal jsem to směrem na Plzeň a pak hlavním tahem na Budějovice, cesta byla tak půl na půl dobrá, k Písku t

Vloženo: 19.04.2016
    Uskutečněno: 04.04.2016
  • Tak už je hotovo ;))

Čau lidi, kolegové :)...tak moje hvězda už je hotová, konečně trvalo to :)...takže abych to shrnul co jsem dělal takže klasika novej olej a olejový filtr, zakoupeni noveho vyfuku, potom čisténi KN filtru, nové spojkové l

Vloženo: 26.03.2016
    Uskutečněno: 26.03.2016
  • Malé GO a pár změn :)

Čau lidí, tak po dlouhé době zase něco pridavam, sezóna 2016 se nenávratně blíží takže jsem musel začít už něco delat, začal jsem výměnou spolkových lamel a pružin, protože jsem ji na konci sezóny spálil, dále jsem musel

Vloženo: 07.02.2016
    Uskutečněno: 07.02.2016
  • Furth im Wald a okolí

Ahoj, takže nyní jsou jedny z posledních krásných dnů našeho roku tak jsem toho hned zneužil a vyrazil jsem směr Furth, bylo nádherné počasí jel jsem bohužel sám +o( +o(, ale brzy už nepojedu nikdy sám ...takže jsem

Vloženo: 13.09.2015
    Uskutečněno: 13.09.2015
  • Oelsnitz a zpět :)

Krásný den, konečně jsem si našel volný čas na projíždku na mojem krásném stroji, jezdím stálou linku na AUTOBAHN A72 tak mam trasu najetou přes Oelsnitz, vyhlídl jsem si tam cíl a vyrazil právě dnes, moje cesta začla ja

Vloženo: 23.08.2015
    Uskutečněno: 23.08.2015
  • Od Bečova po Beroun

Čáu čáááu, tak konečně první velká vyjíždka po dlouhé době, můj hlavní cíl byl Lom Velká Amerika tam jsem taky dorazil, takže v sobotu v odpoledních hodinách jsem vyrazil z Kladrub směr Bečov nad Teplou z Bečova do Rokyc

Vloženo: 26.07.2015
    Uskutečněno: 26.07.2015
  • Crash - oprava

Tak přátelé jistě jste si všimli že jsem měsíc a půl nedal žádný příspěvek do mého deníku, je to díky tomu že jsem se snažil vyškolit zatáčky na Bečově nad Teplou ale bohužel jedna zatáčka vyškolila mě a motorku jsem pol

Typ: Havárie
    Vloženo: 19.07.2015
    Uskutečněno: 06.06.2015
  • Fichtlberg 2015

Ahoj lidi, tak jsem premýšlel kam vyrazit, napadlo mě na Fichtlberg, podstatě německý Klínovec a stálo to za to, trasa vedla Kladruby-Planá-Bečov nad Teplou-Karlovy Vary-Jachymov a pak jen přejet hranice a byl jsem na Fi

Vloženo: 11.05.2015
    Uskutečněno: 10.05.2015
  • Prvomajova vyjížďka Plzeň :)

Tak jsem zavítal na prvomajovou vyjížďku do Plzně do pivovaru, počasí nám celý den nepřálo ale dalo se to, nejsme masla :-DD , jelo se z pivovaru do Plany na letiště.. :)

Vloženo: 01.05.2015
    Uskutečněno: 01.05.2015
  • Jesenicee :)

Čaau čaau, tak jsme s kolegou tovarnikem vyrazili na Jesenici, cesta úplně super sice trošku provoz ale výkon vše ututlá :-D , mám najeto prvních 1600km s mojí novou Kawičkou!

Vloženo: 16.04.2015
    Uskutečněno: 16.04.2015
  • Zahájení sezony v Tachově

Čáágoš motorkáří, tak jsem už oficiálně zahájil sezony v Tachově, bylo do pěkný sice nás bylo jen 25 motorek ale dobrý, počasí vyšlo bylo kolem 6-10 stupňů, sraz byl ve 12 hodin u Yamahy, něco málo po 12 hodině se vyráže

Vloženo: 05.04.2015
    Uskutečněno: 04.04.2015
  • Pravidelná údržba

Po zakoupení motorky jsem musel hned zakoupit olej, filtry a mazání, čištění řetezu, koupil jsem 4L 10W40 od IPONe, mazání na řetěz od IPONe GREEN a čistič rětězu od Motulu v týdnu proběhne ještě výměna gufer na předníc

Vloženo: 23.03.2015
    Uskutečněno: 22.03.2015