Kawasaki ZX-6R Ninja (2003)

Vlastník TC-Def
Vloženo 19.3.2015
Aktualizováno 22.8.2019

Vloženo: 26.07.2015, Uskutečněno: 26.07.2015, Stav tachometru: 40505 km, Zhlédnuto: 12x

Čáu čáááu, tak konečně první velká vyjíždka po dlouhé době, můj hlavní cíl byl Lom Velká Amerika tam jsem taky dorazil, takže v sobotu v odpoledních hodinách jsem vyrazil z Kladrub směr Bečov nad Teplou z Bečova do Rokycan za bráchou, tam jsem přespal a v neděli ráno jsem vyrazil směr Beroun, nejdřív jsem navštívil nádherne ČZ JAWA muzeum přímo pod Křivoklátem, poté jsem vyrazil na Karlštejn a dal jsem si u Karlštejna kávu v nějakém motorkářském CAFÉ BARU, poté jsem se vydal do Lomu je to cca 20 kilometrů od Karlštejna, nádhera fakt doporočuji kdo tam nebyl, nádherná voda chtěl jsem se vykoupat ale měl jsem toho dost, závěr mého výletu byl v Berouně v restauraci na náměstí a pak směr domov :) celkem ujeto 438 kilometrů papa lala

TC-Def (0) napsal 27.07.2015 v 14:40

Joo je to tam super, musím znova

Micheliny (0) napsal 27.07.2015 v 09:08

Jo to jsou končiny kam take rada jezdím hezky fotky

• Ve dvou k moři v květnu :)

Ahoj, někdy v březnu mě napadl úlet jet na víkend k moři do Itálie tak mě napadl termin první víkend v květnu, takže zaclo to obednanim hotelu v části Itálie Lignano Sabbbiadoro, týden před jsem zarezervovat na dvě noci

Typ: Dovolená
    Vloženo: 12.05.2016
    Uskutečněno: 07.05.2016
  • Do Budějovic na oběd :)

Zdary, tak jsem se jedno krásné pondělí rozhodoval kam pojedu na oběd a zvolil jsem město České Budějovice, takže vzal jsem to směrem na Plzeň a pak hlavním tahem na Budějovice, cesta byla tak půl na půl dobrá, k Písku t

Vloženo: 19.04.2016
    Uskutečněno: 04.04.2016
  • Tak už je hotovo ;))

Čau lidi, kolegové :)...tak moje hvězda už je hotová, konečně trvalo to :)...takže abych to shrnul co jsem dělal takže klasika novej olej a olejový filtr, zakoupeni noveho vyfuku, potom čisténi KN filtru, nové spojkové l

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.03.2016