Yamaha XVS 950A Midnight Star (2012)

Vlastník pemik
Vloženo 28.2.2015
Aktualizováno 28.2.2015

Krásná červená kočička, která má koberec v garáži. Už jsem ji samozřejmě trošku vymazlil

Motorka koupena od pri-motocentrum (Kamenný Most)

První dojmy - První jízda byla nezapomenutelná, protože jsem měl ještě mokrej řidičák. Takže mi pěkně klepali kolena i ruce, ale odvoz od prodejce jsme zvládli a jsme zkrátka svoji. A už se do mé milenky zamilovala i moje skvělá žena.

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodáře, který nikam nespěchá

Doplňky na motorce - Padáky, plexi, nosič, kufr, brašny

Naše (moje a mé manželky taky) červeňoučká půlnoční hvězdička přede jako spokojená kočička.

Je jako stvořená pro bezstarostnou jízdu, jen tak v pohodě a klídku si nechat čechrat vlasy. Má nízký příjemný posed, takže na nějaké bláznivé řezání zatáček to není, je trošku slabší na přední brzdě, ale při moji pohoda jízdě to není zase až takové minus.
Už jsme ve třech (jako správná rodina: já, žena a milenka) projeli kus naší krásné země a baví nad to čím dál víc. Jsem zvědavý kdy nám ta naše rodná hrouda přestane stačit a vyjedeme dál

Midnightstar_950A
Midnightstar_950A napsal 07.05.19 v 19:32 10b.

Zdravim, mam také Yamahu midnight star 950A původem z USA a úředníci mi nechcou vystavit české papíry protože nemohu nikde sehnat 4 údaje a už nevím kde hledat, můžete mi je prosím zaslat z technicaku?
Jsou to tyto údaje:
Emise: přepis EHK OSN.
Směrnice EHS/ES.
Vnější hluk vozidla stojícího a za jízdy,
dekuji s pozdravem Marcel Ingr

Více na: https://www.motorka.../motorka/?mid=108754