Yamaha FZ6 N (2005)

Vlastník Snipito
Vloženo 8.2.2015
Aktualizováno 10.10.2016

Naprosto dokonale ovladatelná motorka, která mi, jakožto začátečníkovi odpustila nejednu chybku.

První dojmy - Motorku jsem si vybral z důvodů velmi dobrých recenzí a doporučení, jakožto mou první motorku na naučení. byla lehce padnutá na levou stranu ale za skvělou cenu. něco málo jsem do ní stříknul aby vypadala k světu. Rok 2014 byl spíše o učení se, než o tom jak vypadá.(naježděno 12500km). Nyní ji celou předělávám a věřím, že se za ní otočí ne-jeden motorkář. Fotku dodám jakmile bude hotová:-)

Motorku bych doporučil pro - Moto je pro začátečníky jako dělané. Odpustí spoustu začátečnických chyb, pozvolný náběh výkonu , a krásně ovladatelná v zatáčkách

Doplňky na motorce - Leo Vince all carbon pipes
Vyhřívané hefty
spousta Carbonových doplňků
Promítač loga Yamaha
CNC páčky s nádobkou na brzdovou kapalinu
Přečalouněné sedlo
Led zadní světlo a Blinkry
nová řetězová sada DID

Zatím pouze kladné zkušenosti i přes několik poruch a trápení s hledáním závady. ale každá série má své "páteční" kusy. Nyní již vše jak má být.

Po 30000km a pravidelnych servisech a spoustě uprav je motorka vysperkovana k nepoznani. Zazil jsem na ni vse co se zazit da a myslim, ze je cas ji poslat dal, ikdyz mi stale dela radost, dorostl jsem do veku. Kdy chci objevovat a projizdet cesty doposud nepoznane a k tomu neni tento typ motorky uplne staveny. Proto zvazuju prechodd na nejakou cestovni strelu...

selinka
selinka napsal 08.02.15 v 19:51 10b.

Moc dobrá volba At slouží a dělá radost.