Yamaha XT 660 Z Tenere (2011)

Vlastník VLK.1
Vloženo 5.2.2015
Aktualizováno 12.4.2016

Dobrá na těžkou dlouhou cestu. Třeba do Magadanu. Když jsem si na ni poprvé sedl, tak se mi zdálo , že se dívám řidičům tater do očí.

První dojmy - Vypadá skvěle , je vysoká , snad si na sebe brzy zvykneme.Když jsem si na ni poprvé sedl, tak se mi zdálo , že se dívám řidičům tater do očí. Po úpravách bude skvělá. Už se těším na cestování. Předešlá motorka MG Stelvio byla hodně dobrá , ale Tenere je oproti MG o hodně lehčí a má větší nádrž.

Doplňky na motorce - Zatím jsem ve stadiu přípravy do Magadanu , ale už jsem namontoval: hlavní stojan, vyhřívaný hefty oxford, lámací páčky , blastry s výztuhou, zadní plotnu , boční držáky , tři AlMg kufry ,vyrobil vl. mázání řetězu, dobíjení 12V , dobíjení USB , padací rám, přídavný dálkový světla, navigace , 12V do kufru pro nabíjení cestou.

Pro cestu do Magadanu se mi zdá tento stroj jako nejvhodnější.Vypadá skvěle , je vysoká , snad si na sebe brzy zvykneme.Když jsem si na ni poprvé sedl, tak se mi zdálo , že se dívám řidičům tater do očí. Po úpravách bude skvělá.

karf
karf napsal 13.11.17 v 08:12

Ahoj. Pěkný endurko
Chtěl jsem se zeptat, co to máš za kufry? To jsou lakované big husky?

VLK.1
VLK.1 napsal 21.12.16 v 19:39

Do Magadanu nedojela , jela jen do Irkutska a k Bajkalu , bez poruchy , do Moskvy se svezla ve vlaku.

Mann
Mann napsal 12.04.16 v 21:33 10b.

XT 660Z Tenere je takový jednoválcový "majstrštyk" od YAMAHY Čekal jsem, že s novým SUPER TENERE navážou na tento model. Nicméně nestalo se tak, Měl bych-li dnes přemýšlet opět nad nějakým jednoválcem této kategorie, byla by tato motorka na přední příčce pěkný a hodně univerzální stroj

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 12.04.16 v 20:57 10b.

veľká krásavica

alexander
alexander napsal 12.04.16 v 20:33 10b.

parádní motorka