Yamaha MT-07 Moto Cage (2015)

Vlastník SunnySoul
Vloženo 4.2.2015
Aktualizováno 29.3.2016

Moto Cage byl takový kompromis z rozumu.. líbí se mi kapoty, ale v nějakých rozumných finančních mezích bych kupovala bazarovou motorku. A potom nastává rozhodování, co vše na motorce udělat, kolik do toho investovat a nebo jestli už neinvestovat a prodat

Motorka koupena od FIRMA:YMoto Praha (Praha 4-Braník) - Naprostá spokojenost, ve všem vyšli vstříc

První dojmy - Přestože říkám, že to byl kompromis, tak jsem nadšena. Motorka je lehká, hravá, do zatáček jde úplně sama.. prostě super :)

Doplňky na motorce - zatím jsem pouze vyměnila žárovku, abych byla o něco líp vidět

v plánu je určitě výměna páček za kratší
kratší držák SPZ

Od 9. dubna, kdy jsem si ji vyzvedla na prodejně, mám najeto cca 1800 km. Za začátku jsem bojovala s rovným sezením, ze kterého mě (narozdíl od většiny) bolí záda. Teď už jsem si zvykla a 500 km za den mi nedělá problém.

Každopádně jinak můžu MTčko jen doporučit. Krásně ovladatelná motorka, která díky barevné úpravě budí pozornost (jestli pozitivní nebo negativní nechám na každém).

Asi by to chtělo o něco větší štítek, aby tolik nefoukalo, od 150 km/h mám neustále tendence zalehávat :)

XJára
XJára napsal 09.04.16 v 07:18

Okisko tak neco vymyslime, a domluvime co nejvic at uz mt a nebo poze moto cage... Jsem pripraven kdyz bude pekne se jet projet kamkoliv 😉

Figi25
Figi25 napsal 29.03.16 v 20:14 10b.

Krásná barevna kombinace Dobrá volba!

SunnySoul
SunnySoul napsal 29.03.16 v 17:33

XJára: ladacek uz je :) a projizdka by byla spis asi sraz na pul cesty

XJára
XJára napsal 29.03.16 v 08:42 10b.

krasny MT, kdy bude ladacek? a jaky? a kdy dame projizdku 10b

Bati36
Bati36 napsal 24.03.16 v 22:45 10b.

Ahojda, prosim jakou jsi tam dala zarovku ?
Videl jsem na Ebay i halogen, ale to by mohl byt problem.
Diky, mates