Yamaha MT-07 Moto Cage (2015)

Vlastník jabís
Vloženo 29.12.2015
Aktualizováno 25.7.2016

Tak jsem konečně po x letech pořídil další stroj :) MT-07... kočička na hraní :) chtěl jsem něco na čem se můžu vyblbnout :) a z prvních jízd můžu usoudit, že jsem volil dobře :)

První dojmy - použitelná v širokém spektru otáček, krásný zátah, výborná ovladatelnost, na sériový výfuk zvuk ucházející, možná trochu úzká řídítka - vyzkouším širší :), zatím mám najeto něco kolem 300km (díky jarnímu prosinci :D)

Doplňky na motorce - MotoCage, Objednáno - Laděný výfuk Arrow, Držák SPZ, Racing CNC páčky, širší řídítka

Tak první jízda kolem komína ukázala, že MT-07 bude kámoška s výhodama :D :D Seznamovací jízda, kdy jsme na sebe byli hodní a jen tak zlehka se oťukávali.
Krásně táhne už od nejnižších otáček :) pohodová jízda za prd :)

Druhá jízda, kdy už jsem jí trochu šlápl na krk :) sluníčko svítí a teplota ujde :D čekají nás Slapy :) Stíhám BMW r1200r... Držím se :) Každou další zatáčku jsem si jistější. Jsem nadšenej, že jede tak krásně :) ovladatelnost je výborná, Motor krásně reaguje. Posez přirozenej a tím pádem i pohodlný... Co se týče jízdních vlastností zatím žádně negativa :) Dál se bude pracovat na vzhledu :)

Držák Baracuda a laďák od Termignoni... Zvuk parádní.. jenže... Ujel jsem cca 500 km a praskla koncovka... v životě jsem to neviděl a myslim , že už neuvidim :D reklamace trvala trochu dýl ale nakonec přišel uplně nový výfuk... paráda :) zase všichni okolo čumí co to jede za peklo :D 450 km a novej výfuk znovu prasknul... hnus... nas.anej, že nevidim... opět reklamace a teď se čeká co bude...

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 17.07.17 v 00:28 10b.

janekbiker
janekbiker napsal 01.04.16 v 18:12 10b.

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 09.01.16 v 20:07 10b.

Krásná! spoustu šťastných km a kotel zábavy!

Demon90
Demon90 napsal 05.01.16 v 17:56 10b.

adluk
adluk napsal 03.01.16 v 01:32 10b.