Honda CB 600F Hornet (2009)

Vlastník MILDA215
Vloženo 31.1.2015
Aktualizováno 15.3.2015

Chtěl jsem něco v top stavu s málo KM a nemohl jsem odolat té bílé perleti s najetými 8tis KM.

Motorka koupena od FIRMA:Petr Čech - TMS Power Moto (Zlín) - Ochotný prodejce Petr Čech Ostrata a jako jediný v ČR měl top stav horneta !!!

První dojmy - Prodal jsem hondu vfr a potřeboval jsem nutně něco na ježdění kolem komínu a tak padla volba na tuto voňavku. Motorka jako celek dobrá , možná jen trochu rozpaky z toho předního světla. Manipulace, ovladatelnost a váha je perfektní hlavně v malých rychlostech . Ze začátku se mi zdála že vůbec nejede , ale bylo to zápěstím a hlavně změnou proti VFR. Motor v nízkých otáčkách pohodový - to přijde vhod za deště, ale s vyššími otáčkami je to už ono. Při prudké akceleraci nemá problém odlepit přední kolo od země, nebo klouznout zadní kolo hlavně na přechodech. Je dobrá do rychlosti 170km , pak už začíná nepříjemný nápor větru a nervozita podvozku stoupá a chce to tlumič řízení. Dá se s ní letět bezproblému přes 2kila. Na vyšší rychlosti jsou ale jiné propracovanější kapotované žiletky.

Motorku bych doporučil pro - Motorku doporučuji všem co mají trochu zkušeností s nějakou motorkou a líbí se jim sršeň. Pro začátečníka je to 100 koňové dělo a pokročilého - toho neurazí.

Doplňky na motorce - proužky kol , proužky na blatníky , ermax štítek , ermax zadní blatník , nosič sw motech , kufr kappa , přední blatník do perleťového laku , padáky rizoma.

Motorka je hravá, nezáludná ,lehká a obratná. Jízda do 4tis jako na skůtru , ale po překročení 6tis se motor probudí a letí jako ďas až do červeného pole. Holt šestka se musí točit a pak jde. Kochačku umí také jezdit a s dobrou spotřebou. A co se mi líbí - výborné seřiditelné přední vidle , litá kyvka , led zadní světlo , posez , spotřeba okolo 5,5 - 7 l ,dobré brzdy, bezproblémové starty, ... Trochu jsem ji potunil s Martinem z RD MOTO k obrazu svému. Pojezdil jsem ji rok , od 08.2013 - do 08.2014 a jelikož jsem byl v motobandě na chvostu a dlouho jsem měl na svého horneta kupce, tak jsem ho prodal a koupit polokapotu litra - no to je jiná liga !!! Za celou sezonu bez sebemenších závad - to je japonec !! Tak Miloši ať ti dělá sršen radost jako mě a ať tu už máme novou motosezonu!