BMW R 1200 R (2008)

Vlastník george72
Vloženo 5.12.2014
Aktualizováno 17.12.2014

velký klasický naháč od bmw, který se mi vždycky líbil, navíc v pěkném původním stavu s dobrou výbavou ! co víc si přát?? snad jen ať už je jaro

První dojmy - První dojmy byli směsicí pocitů obav, respektu a touhy vyzkoušet něco nového, měl jsem hlavně obavu z o dost větší a silnější motorky oproti mé předešlé er-6 .Po pár set metrech a několika zatáčkách obavy vymizeli a už jsem se jem soustředil na to jak se moto pěkně ovládá krásně brzdí a ochotně reaguje na plyn prakticky z jakýchkoliv otáček.

Doplňky na motorce - ABS, kontrola trakce, ESA , kontrola tlaku v pneu, vyhřívané rukojeti,

Průměrná spotřeba - 4.545 l/100km

zatím nemůžu psát žadné roszáhlé recenze kvůli počasí mám ujeto jen pár kilometrů, během kterých jsem stačil postřehnout několik zásadních odlišností oproti mé bývalé moto. Je to úplně o něčem jíném!!! Podrobnější recenzi jízdních vlastností, dojmy z cestování a pod doplním až najedu nějaký ten tisíc km, Zatím jenom dojmy z krátké vyjížďky - motor super dovolí pohodovou jízdu ale i ostřejši svezení, brzdy mají ostrý nástup na který si budu muset zvyknout jsem rád že mám abs , Největší nadšení mám ale z podvozku systém ESA na comfort krásné žehlí hrbaté silničky v okolí . Už se těším na jaro až podniknu větší výlet!

banzai
banzai napsal 12.12.14 v 17:26

Motorka super, jen by mne zajímalo kam dál? Po GS?

tooma
tooma napsal 12.12.14 v 12:39

Mark09
Mark09 napsal 09.12.14 v 14:23 10b.

Martineleven
Martineleven napsal 08.12.14 v 20:00

ahoj,ja mam tu samou a nemenil bych,budes spokojenej uvidis

Petr_TA
Petr_TA napsal 05.12.14 v 22:50 10b.

Velká gratulace
Mooooc pěknej kousek