Kawasaki KLE 500 (2007)

Vlastník Langim
Vloženo 24.11.2014
Aktualizováno 24.11.2014

Moto které je hravé,univerzální.Které tě podrží jak na silnici,tak i v rozumném terénu.Motor velký rozsah provozních otáček.

První dojmy - Hodně překvapivé endurko-fundurko.Když jsem si ho vezl domů,po vlastní ose.Prvních 20KM,jsme si na sebe zvykali.Když jsem dojel tak jsem věděl,že to je to co jsem hledal...cca 130 hezkych prvních kilometru.Zatim maximální spokojenost.

Doplňky na motorce - Padáky,zásuvka 12V,zadní kufr.

Stroj bych hodnotil asi takto.
Motor-dost povedeny,rozsahem otáček hodně univerzální.Jak na pohodovou jízdu,tak i na svižnější jízdu na hezkých silničkách.Opravdu okrsky,silnice 2-3třídy si tato motorka hodně vychutnává.Když máš chutˇ tak se kocháš,nebo za to vezmi a uvidíš,že tě překvapí...
Rám-dobře stavěný,pevný.Tlumiče jsou trochu měkčí,ale pro mé potřeby dostačující.
Brzdy-jde o zvyk.Zadní trochu slabější,ale jde i zakousnout,pozor na ni..Předek bych hodnotil obstojně.
Sedlo-nesedí se na něm špatně,delší cesta je na hraně,ale zadek si zvykne.Mohlo by být delší,aby batůžek měl více místa,protože s kufrem na nosiči je už to dost těsné.
Jako mínus bych hodnotil uložný prostor,něco málo pod sedlem,kam se vejde jen základní nářadí,a při troše snahy i motolekárnička...

Celkově hodně vyvážený stroj na pohodu.Čas ukáže..

mirapulec
mirapulec napsal 27.09.15 v 19:09 10b.

Fešanda,přeju hodně spokojených kilometrů. Lékárnička pod sedlo v pohodě.Stačí na ní dupnout

Radek2107
Radek2107 napsal 10.05.15 v 17:41

Úplně souhlasím s tvým dojmem z motorky, mám přesně ten samý názor. Okresky a silnice druhých tříd, to je zábava. Ať slouží.

ottas
ottas napsal 29.11.14 v 21:12

Milan1963
Milan1963 napsal 26.11.14 v 11:18

GODZILAK
GODZILAK napsal 25.11.14 v 01:12

Zdravím BEZDĚČÁKA.machna moc pěkná,chtěl jsem jí koupit manželce ale nakonec dostala TRANSALPA 650.z KLE by nedošáhla na zem.tak spoustu pohodových kilometrů a levný palivo přeje bývalý soused.