Suzuki VS 800 Intruder (1997)

Vlastník David_K
Vloženo 21.11.2014
Aktualizováno 5.9.2018

Střední Chopper, v červené barvě, s prvky tlapatého kříže. Motorka je slušná, a dostal jsem jí ve výborném stavu na 17 let starou motorku. I když 17 je vlastně na holku skvelej věk Moje dcera jí vzhledem k tomu, že je to Suzuki, přejmenovala na Zuzank

První dojmy - Výborný. Můje první motorka, po 20ti letech snění, a už když jsem na ní nasednul, tak jsem věděl, že jo. Že tohle je přesně to co potřebuju. Sakra... jak jsem mohl bez takový věci přežít skoro 40 let?

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro pohodáře, a asi pro kluky co začínají. Myslím, že i já za pět let budu koukat po silnějším stroji. Nebo aspoň pokud manželce vydrží chuť jezdit se mnou.

Doplňky na motorce - Jako customizace byla upravená/zvětšená nádrž, vyměněné koncovky výfuku (což budu muset pořešit na cestě po Reichu), předkopy + přepákování, kožené doplňky, třásně, brašny...

Vzhledem k tomu, že jsem začátečník, a vlastně jsem na týhle holce odjezdil první sezónu mi přijde trochu nefér být "znásilněn do pěti řádků popisu". Ale zkusím aspoň něco. Řazení funguje výborně, mám pocit, že minulý majitel vyměnil převodovku za novou, a dostal jsem jí jako jackpot. Stejně tak naprosto dokonalej zvuk souhry obou válců je jako z válečnýho filmu, kdy startuje vrtulník (už chápu proč americký kluci říkaj těmhle motorkám chopper). Autoškolu jsem dělal na enduru, a podle mě bylo přesednutí na tuhle krásku jako přesednutí ze stoličky na křeslo. Neuvěřitelně pohodlný sezení, ergonomika sedačky drží rovně záda, a nohy v předkopech nezpůsobujou křeče v kolenou ani po pár stech kilometrech. Fakt je, že narozdíl od endura týhle holce sluší silnice s rovným asfaltem víc, než polní cesty. Nemá ani moc nízko stupačky, takže naklánení v zatáčkách je OK, anebo je to tím, že začínám, a naklápění nedávám tolik, co zkušený matadoři. Slušně blafe po městě i na dálnici, není problém s ní projet kruhák, nebo stavět v popojíždní v zácpách. Prostě spolehlivá.

Alda111
Alda111 napsal 01.09.16 v 18:16 10b.

Mám tu samou za nic bych neměnil

jikov
jikov napsal 21.01.15 v 17:36 10b.

Krásný stroj,ať Ti dělá jen radost.

Boža
Boža napsal 28.11.14 v 20:33 10b.

Skvělý chopper dávám 10 bodů

Martineček
Martineček napsal 24.11.14 v 11:21

Hezká Zuzanka.Přeju spousty pohodovejch km. 10b

Vycho
Vycho napsal 23.11.14 v 17:50 10b.

Perfektní volba,je nádherná Přeji pohodu v sedle a hodně much na zubech ať slouží