Yamaha FZ6 N (2005)

Vlastník kotass
Vloženo 9.11.2014
Aktualizováno 14.6.2015

Po Yuki 125 SM moje první opravdová motorka:) Měl jsem z toho trochu strach, ale dá se na tom jet jako na té stopětadváce, takže pohoda:)

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Týpci byli ten den, co jsem moto kupoval, nějací nasraní..ale stane se:D

Suzuki SV 1000S: Měl jsem jí doporučenou přes kamaráda a tak nějak mi nesedla...přišlo mi to na začátek celkem peklo:)

První dojmy - První dojmy z motorky..naprostá paráda:) Nemám s čím srovnávat a musel jsem se od něčeho odpíchnout, ale hned, jak jsem jí viděl, sedl na ní a jel se projet, tak jsem věděl, že budeme kámoši:D Vzhledově je to na ten rok výroby naprosto nadčasové.

Motorku bych doporučil pro - Asi všem, komu se líbí, chce výkon ale i pohodovou jízdu. Myslím, že je to všestranná motorka, na které se dá jak cestovat, tak i zablbnout:)

Doplňky na motorce - Padáky od Rutanu, Tankvak Givi, Pneu Pirelli Angel ST

Motorku jsem si vybral, protože se mi neskutečně líbí, dá se na ní jet pohoda a když se tomu vytne, tak je to fičák:) Potřeboval jsem na začátek něco hodného, ale zároveň, aby to mělo i trochu výkon, abych nemusel hned po první sezóně kupovat něco jiného. Zatím jsem moto jen převážel z Prostějova do Vrbna pod Pradědem, kde jsem jí zazimoval a čekám na jaro:( Kupoval jsem 1.11.2014 a jízda byla celkem peklo (zima + mlha + enduro helma :D ). Ale zážitek z mašiny neskutečný:) Zatím najeto jen něco před 100 km, takže nemůžu hodnotit. Ale první dojmy super, na šestku se na tom dá jet pohoda 50 ve městě, při rychlém řazení a nevytáčení motoru je to fakt hodná holka, ale když se tomu vytne, tak to jede jako pila.

Podzim 2014, těsně po koupi a dovozu z Prostějova

2015

Hned z jara (přelom únor/březen) měněn olej a filtr. Moto úplně jinak řadí, necuká. Olej po původním majiteli byl už asi hodně ko. Dále nové pneu a padáky na rám od Rutanu:) 13.3.2015 jízda asi při 4 stupních a sněžení asi 20 km do pneuservisu a zpět (cesta zpět už za regulérní chumelenice), kde už jsem měl domluvený termín a nechtělo se mi to měnit a přesouvat, kvůli složitosti s prací a dojížděním. Chtěl jsem si moto odvézt do Brna už s novýma pneu (na moto byly ještě původní, rok výroby 2004!!!).

Květen 2015

Tak už začínám moto zajíždět pěkně do vyšších otáček a je to fakt mazec:) Do 7 tisíc takový průměr, ale pak to je mazec, hlavně 10 až omezovač:) Nemám to s čím srovnávat, poslední moto byla Yuki 125 SM, takže skok, ale jede fakt krásně... žádné vibrace a hlavně ve vysokých otáčkách má moto konečně zvuk jako motorka a ne jako holící strojek:D Furt si musím říkat - hlavně opatrně, nikam nespěcháš... ale jak člověk čichne k tomu výkonu ve vysokých otáčkách, tak se pak těžko řadí v 5ti tisících :D Motor z R6 je fakt poznat.. takže zatím fakt spokojenost:)

Červen 2015

Přilepené červené proužky na ráfky, minimálně o 10 kw víc:D Jízda po dálnici tak okolo 130 pohoda, pak celkem fouká... Fouká vlastně i v těch 130, se štítkem to bude asi lepší, ale dálnice jezdím fakt minimálně, je to nuda:)

Zatím aktuální foto:) 14.6.2015

Dooger
Dooger napsal 06.06.16 v 22:36 10b.

jo, máme je hezký desať bodou

Tomas98
Tomas98 napsal 29.06.15 v 16:03 10b.

Díky za komentář souhlasím s tím, že FZ6 celá v černý barvě vypadá luxusně a ty červený proužky k ní skvěle padnou ať slouží, 10b

Honza-suky
Honza-suky napsal 17.06.15 v 21:50 10b.

Díky moc chlape za komentář, musím jenom souhlasit, že máme stejný vkus ! Ale trochu mě štve že máš černý motor, FZ6 celá v černým je fakt krásná a proužky a padáky jenom schvaluji ! :) Máš tu ode mne jasných 10 fíků !
P.S. co laufy plánuješ vymenit? Co si budem povídat ten zvuk v základu je fakt horrible :D

Mara91
Mara91 napsal 23.04.15 v 01:14 10b.

Za 10 je fakt univerzální

Dooger