Yamaha XS 750 (1977)

Vlastník chepassi
Vloženo 29.10.2014
Aktualizováno 12.5.2015

Pořízeno jako částečná nedokončená a nekompletní přestavba na Café. Jinak kombinace dvou a čtyřválce, startér i nakopávačka - Krásná stará klasika

První dojmy - Tak mám odjeto prvních cca 150km. Tah jak blázen na starou mašinu, krásný svezení, který má obrovský kouzlo, zvuk je brutální a celkově doplňuje vzhled a zážitek. Ruce začínají být cítit od 80 kiláků, ale jelikož je to Café a bude to více méně na jízdu kolem komínu, tak to rád vydržím. I tak to není zase nic tak dramatickýho... Největší problém za celou jízdu byla rána čmelákem do tváře, hold za frajeřinu s otevřenou helmou se trpí :D První slejvák a jízda na 5cm vody máme taky za sebou, takže pokřtěno :D

Touha po přestavbě mota dle vlastního návrhu mě dotlačila až pořízení tohoto stroje, rozebrání do posledního šroubku a následné stavby ve stylu CAFE RACER. Přestavba trvala půl roku s dvouměsíční přestávkou, takže čistého času 4 měsíce.

Radim1968
Radim1968 napsal 14.01.22 v 21:33 10b.

Super prácička!! Nádherný stroj, předělaný na kafíčko. Klobouk dolů.

kozka
kozka napsal 23.09.15 v 08:38 10b.

Hezčí, hlavně to mnohem lehčí sedlo a dělená řídítka :)

Hříbek
Hříbek napsal 23.04.15 v 12:16

Moc pěkný

chepassi
chepassi napsal 23.04.15 v 10:11

Díky Jsem rád, že se nelíbí jen mně, ale i ostatním. Jinak první start přilákal na chalupě starousedlíky, takže atrakce hadr

Petta
Petta napsal 23.04.15 v 09:16