renocar_unor

Yamaha XS 750 (1982)

Vlastník bigace
Vloženo 30.7.2013
Aktualizováno 30.7.2013

Stary poctivy zelezo , vzpominky na doby , kdy jsme okukovali takove stroje jen treba na velke cene Brna.

Honda CBX 1000: důvod neuveden

První dojmy - Uz nastartovani a zvuk 3-valce... super zazitek , jizda na masine velmi prijemna , hned padla do ruky. Jen kvuli hmotnosti jsem to v prvni zatacce malem nezvladl. Holt brzdy to nejsou jako dnes , ale s tim se musi pocitat.

Shanel jsem neco retro , libi se mi stale HONDA CBX , ale XS 750 me zaujal zvukem...
Masina stala nejakejch 5 let v SRN , takze total zarezla, v motoru prolitej benzin, elektrika kaput. Ale jinak se jevila co se tyce chromu , laku atd. celkem neposkozena. Takze prvni krok byl zatim jen hlavne zpojizdnit , vycistit a postavit na SPZ.
Prvni njizda super , motor je tak pruznej , ze jestli je tam 2 nebo 5 , furt to jede.
Zajimalo by mne jestli na tomto stroji nekdo jezdi whelie???
Jedna se o USA verzi , takze ma vyssi riditka , ale posez dobry. Vyhovuji ji pekne okresky s dobrym povrchem ( treba Milevsko - Prcice )
Tady se projevila zavada na 3 prevodovym stupni ( ma tendenci vyskakovat )
takze kontrola bude nutna. Ted radim v 2 rovnou na 4 - ku a motor si s tim hrave poradi.
Na cestovaní je dobra , akorat denní najezd primerene kratsi.

Takze nam do rodiny pribyla dalsi motka od jamajky a tady je mame pohromade vsechny holky

alterego
alterego napsal 26.05.14 v 16:33 10b.

krásná historie

p.epanica
p.epanica napsal 09.11.13 v 15:06 10b.

Vítej do příznivců XS a ať dobře slouží a dělá jen radost...

ZRX
ZRX napsal 25.08.13 v 22:14 10b.

To se mi líbí.

SpikeMT
SpikeMT napsal 08.08.13 v 06:45

Pěkný Zdendo ... to bych do tebe neřekl

Jardas444
Jardas444 napsal 30.07.13 v 19:23 10b.

Opravdu krásný kousek .Na takovou klasiku se moc hezky dívá Jinak než 10b.nejde.