BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 02.10.2017, Uskutečněno: 02.10.2017, Zhlédnuto: 2x

Tak jsem od rána do dvou hodin v kuse prováděl amatérské zednické práce a odpoledne jsem si vykručel jízdu, jelikož jako naschvál, když mám dovču nebo nejsem v práci tak prostě chčije tak jsem prostě chtěl to sluníčko si užít jinak než pracovně.Viz tento víkend → venku nádherně a já musim hákovat dvanáctky, minulej víkend volnej a když jsme přijeli s rodinkou do zoo tak se rozechcalo.zpět k moto: A jako naschvál jsem samozřejmě ve Frýdlantu zjistil, že po dlouhé době na motorce a zmoknu.A ještě mi u torza jednoho kostela praskla žárovka, potkávačka takže výměna. manželka vystreslá kde jsem takže jsem to trošku neplánovaně protáhl a tímto posr...už asi letos nikam nepojedu Rukavice Nazran durch, konečky rukávů mikiny mokré, břicho začínalo bejt mokrý, rozkrok mokrej. Ještě že mi hefty topí asi jsem si blbě zadělal bundu, tak mi nateklo na pupík.
Nic, trasa Benzina na zálabí kde jsem dotankoval za štyrysta, zpět kolem chalupy ven z města na Dvory, Straky, Zbožíčko, Milovice, Mladá, Benátky a jako obvykle z Ml.Boleslavi, kolem Zvířetic a Bakova na Českej dub a Ješted, Frýdlant ale neplánovaně, pak kolem Libverdy a Smrku jsem se motal asi hodinu, protože se nedalo projet k Souši a jen do Polska.Pěkně jsem se zamotal až jsem musel vyndat mapu.Teda digitální Jel jsem kolem Obřího sudu a pak po motání přes Nové Město pod Smrkem zase zpět. Krásný místa ale ve tmě už to nebyla hitparáda a v dešti už vůbec ne. Já to přežil a nevadilo mi to, jen jsem přijel pozdě, trošku. 300km to dalo. Jsem smutnej, že mi to nevychází za pěknýho počasí. tak snad ještě někdy...sezona končí jen když sněží a mrzne

elvis78 (133) napsal 13.10.2017 v 13:29

byla to projížďka obloukem od nějakého alkoholu

Mann (1514) napsal 11.10.2017 v 13:41

A kde máme jistotu, že tvoji nevolnost při zpáteční cestě z Moravy způsobilo přehřátí organismu ? Ale budíž ... věřím ti Příště musíš zvolit lepší pokrývku hlavy

elvis78 (133) napsal 08.10.2017 v 07:56

To ve středočeském kraji je to jinak, i dnes.Včera ráno alespoň na chvíli vylezl oskar

JirkaMetal (1) napsal 07.10.2017 v 22:29

Taky jsem dnes vyjel a mělo to být do deště ,ale ten nahoře si to rozmyslel a ani kapka na mě nespadla.

elvis78 (133) napsal 04.10.2017 v 11:05

no, vždyť mě lákal ale já byl prostě v práci, že...

Radek2107 (53) napsal 04.10.2017 v 10:38

My s Jirkou byli na jihu Čech a počasí nám vyšlo oba dny luxusně.

elvis78 (133) napsal 03.10.2017 v 15:13

Jo, pomalinku věci osychají Ono v noci je to pro mě blbý, protože přes mokrý plexi helmy mě každý auto oslňuje. Jinak se deště nebojím V pařácích Jardo nejezdim. Z toho jsem se vyléčil na Moravě, kde jsem cestou zpět hledal po příkopech kde se vyzvracím z přehřátí. Nakonec jsem to přežil až dom.

Jardas444 (10) napsal 03.10.2017 v 15:02

No kámo,nemáš to jednoduchý.Určitě ale to svezení stalo za těch pár domácích nadávek .No a déšť k tomu patří i když máš na něj trochu smůlu.Příště se budeš třeba pro změnu potit.

marosH (0) napsal 03.10.2017 v 12:37

Zmoknout můžeš uschnout musíš

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023