BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 19.08.2023, Uskutečněno: 19.08.2023, Zhlédnuto: 70x

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha
Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc holka, vzít na Benzině palivo za krásných 38,40,-(mohlo to být ještě lepší) a pak jet Hořátev, Pečky, Plaňany, Svojšice, Zásmuky, kolem Vavřince do Uhlířských Janovic a na Č,Šternberk a do motorestu u Rybiček na oběd kterej po vystátí menší fronty, byl za cca 8 minut, to jako fofr byl, sic tam mají spousty rybích dobrot, neodolal jsem dvojitému obalovanému Camembertu se šunkou a americkými bramborami, s drškovou polívkou a s birelem. Nabídka jídel luxusní a ceny taky slušný.
Po obědě jsme pokračovali na Divišov, Kolem Vlašimi, dále Mladá Vožice ale telefon Samsung co jsem mu už podruhý měnil display, jej mám pouze na navigaci bez simky se začal přehřívat a seknul nám to po neprůjezdné silnici 137 na Tábor, a to končilo asi zbouraným mostem přes E55, takže bloudění a hledání náhradní trasy nám zabralo další čas a kilometry něž jsme dojeli do Tábora a tam opět navigace zablba a táhlo nás to po E55 na Benešov, tak sjetí na nejbližším místě, ve stínu autobusové zastávky smazat trasu z druhýho mobilu a dát cíl Bechyni a už jsme mazali zpět do Tábora. Druhej mobil se taky hřál. Bylo asi 32°C a moc to na ježdění v motohadrech není. Měl jsem svou super polskou skutr starou helmu Tornado a pod ní sluneční brýle z Lidlu s výměnnými skly a když jsme nejeli 120 tak jsem jel v brýlích se zvedlým plexi a bylo to fajn.
Dorazili jsme k Bechyňskému mostu zvaném Duha, stojícího nad řekou Lužnicí a k našemu štěstí za několik okamžiiků jela sice ne Bobinka, ale Žehlička E426.002 v retronátěru s dvouma přípojňákama co se tahají za osumsetdesítkou a v dáli ve stanici čekal k mému překvapení druhý stroj, historický elektrický vůz řady M400.001 vyrobený v roce 1903 vagonkou Rinhghoffer v Praze na Smíchově spolu s firmou českého elektrotechnického vynálezce Františka Křižíka. Samozřejmě průjezd obou vlaků na mostě sledovala skupinka šotoušů ne česky mluvících včetně mě a bráchy. Brart dále navrhl jet na most Stádlecký, říkám super. Tak jsme jeli, ale bez navigace a to bylo špatně, zase bloudění... další km. takže k mostu to bylo 20km a jí říkám že by bylo dobré se už necourat a jet známou trasou zpět, protože jsem toho z těch několika rozesračkovatejch silnic měl docela dost a hlavně, z toho vedra mě začala bolet řepa. I aby mi stačil benzin. Což se povedlo. Trasa ze Stádlece na Tábor, Vožici, Vlašim, Divišov, Šternberk, Uhl.Janovice, Vavřinec, Zásmuky, Pečky, Nymburk.
Najeto 378,9km.
p.s.: ptal jsem se bratra potom jestli byl z některých silnic taky tak naklepanej(má scramblera triumpha-už ne tripla) a prej ne. Jen ho bolely lokty ke konci

SlimM (48) napsal 01.10.2023 v 11:03

Na motorce bez masky se mobil nepřehřívá.
To já jen... aby řeč nestála

Metal_Heart (6) napsal 22.09.2023 v 12:55

Teda, to je štreka Já dal v létě něco přes 300 km, a měl jsem dost

elvis78 24.09.2023 v 19:19

normal ale chce to příjemnější teplotu a nebo shodit nástavec plexi a to zase hrozí že při večerních návratech budu mít helmu zasypanou muškami

Kočičinka (6) napsal 20.08.2023 v 19:33

Nejlíp se stejně vzpomíná na bloudění, při tom se dá občas najít i něco zajímavého

elvis78 21.08.2023 v 12:12

no když není vedro tak je to součást cestování v normě a lze přejít s úsměvem, ale když je na padnutí, tak je to docela otravné A co si budeme povídat, každej se bojí s vou kůži, klouby a tak jezdí v motohadrech, že

Hyacint (39) napsal 20.08.2023 v 13:51

Dobrý úlovek, hlavně ten historický vůz.

elvis78 21.08.2023 v 10:29

Elinka, krásná věc. Nikdy jsem ji neviděl, malá bobinka je také po renovaci, je moc krásná. ta mě mrzí že nejela, snad příště

Milan1963 (273) napsal 20.08.2023 v 11:34

Vidím "výživná " cesta. Ale cíl - parádní ! Jezdím podle mapy nebo citu - navigaci nemaje - a vždycky jsem dojel. Navíc - je na co vzpomínat.

elvis78 21.08.2023 v 10:29

Dík.
já jsem si to doma hezky namaloval, tu trasu., uložil a neohroženě pak před Vlašimí zapnul a neochvějně tomu věřil. No a v tom vedru stavět na sluníčku nebylo zrovna dobrý nápad a tak jsme se projeli trochu víc. Jsou horší věci, třeba to teplo. Jako dalo by se jet v tričku a kraťasech

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Sázava, Vysočina a kousek Moravy

Po rodinné tuzemské dovolené byla veliká chuť alespoň něco z toho projet na motorce, původně jsem to chtěl natáhnout do Polska ale musel jsem čekat až šéfová přijde z práce. Takže výjezd aaaaaž v 16:40 asi. Návrat viz ob

Vloženo: 15.08.2023
    Uskutečněno: 14.08.2023