Yamaha RD 350 (1984)

Vlastník parrotek
Vloženo 14.8.2014
Aktualizováno 7.6.2016

upravená RD 350 ypvs,upravené válce+samostatné hlavy válců bez těsnění pouze silikonové ,,o" kroužky,výfuky jim lomas

První dojmy - Velmi výkoný dvoutakt,který jde s laděnými výfuky vytočit až na 11000 ot/min.Maximální rychlost se pohybuje nad hranicí 200 km/h.Podvozek motocyklu stíhá tak do 180 km/h,bude nutný tlumič řízení.Přední brzdy nepatří k nejúčinějším,holt jsou poplatný době vzniku.Motorka vynikne na zatáčkovité okrsce,kde člověk vychutná ostrý nástup dvoutaktu nad 6000 ot/min a užije si skvěle ovladatelný podvozek a velice nízkou hmotnost cca 140 kg

Motorku jsem jsi celou postavil z dílů,které jsem porůznu poscháněl.Nejdříve jsem sehnal upravený motor,zřejmě z nějakého závoďáku který jsem celý zrepasoval.Poté jsem postavil celý stroj.Mám ještě jedno RD,proto k němu mám i papíry.Když jsem měl na motorce sériové výfuky motor šel vytočit max.8500 ot/min.Nyní po montáži výfuků JIM LOMAS motor točí 11000 ot/min.Musel jsem si trochu pohrát s tryskováním karburátorů,ale výsledek stojí za to.

p.epanica
p.epanica napsal 20.09.14 v 00:18 10b.

..No, něco parádního ...

Pitbullterier
Pitbullterier napsal 20.08.14 v 12:56

Pán je trošičku blázen. Musí to být ukrutná pila.At slouží!

uš
napsal 16.08.14 v 13:00

Krásnej kousek.Vlastnit bych to nechtěl,ale zkusit ten zátah to je můj sen

Big.One
Big.One napsal 16.08.14 v 08:30

Krásná raketa a sen mého mládí .

xstreetfighter
xstreetfighter napsal 15.08.14 v 09:51

Máš to pěkný až na ty hrozný budíky. Ty nejsou originální že?