Yamaha YZF-R6 (2006)

Vlastník DonDrago
Vloženo 28.7.2014
Aktualizováno 18.9.2014

První dravá motorka kterou jsem pořídil letos v létě výborná na vybláznění ale i pro rychlé cestování

První dojmy - Velmi dobře ovladatelná do 8000 rpm nic extra ale nad 8 se z ní stane pěknej psychopat dále budu dukupovat tlumič řízení při dravějších rozjezdech na našich silnicích můž pěkně kopnou což není nic co by si chtěl motorká zopakovat

Doplňky na motorce - Padáky , elox doplnky , stavitelné páčky , koncovka akrapovič , tlumič řízení srint , rolničky ( na stojan ) , ukazatel zařazené rychlosti

Výběr stroje byl na základě slušné ceny a mnoho doplňků které nejsou nejlevnější požitek z jízdy začína od 8000 ot výše kdy se moto sebere motorově po ujetí cca 3000km jsem si všiml ze si vzala trochu oleje ale ani se při mém provozu nedivím jinak vyrážím vzdy po ohřáti na 70 stupňů dále pak klidnou jízdou jen gumy . Brzdy fungují vítečně ale podvozek mi příjde přeci jen trochu tvrdší dále bych trošku vytkl ůložný prostor ale co člověk očekáva od supersportu jinak na kemp jsem zvolil níže vyfocená zavazadla

Sonicek
Sonicek napsal 04.08.14 v 15:43

pěknej kousek, ať Ti to jezdí 10b.

HolkaR6
HolkaR6 napsal 30.07.14 v 07:50 10b.

Krasavice

justyn
justyn napsal 28.07.14 v 15:06 10b.

Super žihadlo Vždyt to říkám pořád,že cestovat jde na všem At to lítá a mnoho štastných km v sedle R6 Jasných 10b