Cagiva Supercity 125 (1998)

Vlastník Filippo16
Vloženo 24.7.2014
Aktualizováno 12.10.2014

Super motorka, super vzhled, super jízdní vlastnosti, nemám jí co vytknout. nejlepší ze 125ccm.

Motorka koupena od j.myskyn (Broumov) - Vše proběhlo v naprostém pořádku. Na motorce nebyly žádné skryté závady.

Yamaha TDR 125: žádná za přijatelný peníze v blízkosti, malý výkon oproti Supercity

První dojmy - motorka mě uchvátila už při jízdě domů cca. (100km) motor jde oproti Hondě krásně za plynem, jen mi tam chybí 7. rychl. stupeň který v tomto roce přestali dávat, s motorkou jsem naprosto spokojen a zatím jí asi nemám co vytknout.

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil určitě někomu kdo už někdy seděl na motorce, na 125ccm je motorka dost živá a hravá.

Doplňky na motorce - zelené podsvícení,

Po této motorce jsem pokukoval již dlouho ale vždy když jsem nějakou poblíž za přijatelnou cenu našel tak už byla prodaná nebo s ní byl nějaký jiný problém. do třetice to konečně vyšlo a po RX a NSR mám Citynu doma :3 oproti Hondě je to docela velký rozdíl ve výkonu ikdyž je to stejný obsah a 2T. Musím na ní udělat pár maličkostí aby vypadala podle mích představ např. Led blinkry, zrcátka, nalakovat kola, ale to už bude maličkost. Jinak jsem s Citynou nadmíru spokojený.
Najeto 5000Km bez jakékoliv větší závady, jediná závada která se vyskytla bylo prasklé lanko spojky. Jinak super stroj!!

ZM9
ZM9 napsal 17.09.20 v 21:45 10b.

Zdravím, kdepak skončila? ?

j.myskyn
j.myskyn napsal 04.08.14 v 10:58

Ať slouží chlape!! Je to opravdu hravá mrška :)