Honda XL 600V Transalp (1995)

Vlastník Hanz4x4
Vloženo 16.7.2014
Aktualizováno 16.6.2015

druhá velká motorka a co je hlavní je to enduro a na ty roky co má vypadá suprově

První dojmy - Před Báwem jsem po Hondě taky pokukoval, ale trošku jsem se obával výšky. Co mě nejvíc nadchlo byl ten jeden válec navíc oproti efku.

Pro Hondu jsem se rozhodl tuším ,že to bylo v lednu.Dozvěděl jsem se ,že si ji pořídil jeden známý a nedalo mě to a ohlásil se u něho na návštěvu.S tím ,že jsem taky o ní uvažoval a chci ji vidět ne jen na obrázcích.Neměl stím problém a aji počásí přálo v lednu tak jsem skočil na Báwo a jel kněmu ,vlezem do garáže a první dojem paráda a samo jsem se na ni hned drápal a zjistil ,že výška v poho dá se to ukočírovat ,byl jsem na tom stejně jak u Báwa a pak mě ještě nabídl ať se projedu ze začátku jsem nechtěl ,ale nakonec mě přemluvil a po příjezdu bylo vymalované já už jsem měl jasno s čím bych chtěl jezdit další sezonu.A začalo pokukování po netu a připravování manželky na případnou změnu.
A je to měsíc zpátky co jsem si ji pořídil už máme najeto něco přes 1000km super stroj a z toho známého je těď kamarád s kterým absolvujem super vyjížďky.
Zatím proběhla výměna kapalin, náhon tachometru a nějaké drobnosti ,ještě mám v plánu nechat zkontrolovat ventily a karbece a uvidíme dál co bude potřeba zatím se ještě seznamujem.
Trošku si zvykám na průjezdy zatáčkama Báwo se vedlo trošku líp přeci to těžište je trochu jinde.
Jinak spotřeba stejná jak u Efka na Hondu jsem zjistil lepší dostupnost a výběr náhradních dílů.
To by asi stačilo pro začátek jak přibudou zkušenosti určitě se o ně podělím.

Pavel1971
Pavel1971 napsal 22.03.15 v 19:31 10b.

Je fakt pěkná , zachovalá , a ta barva je ve skutečnosti ještě hezčí než na fotce.
Čidlo sem taky dal ze Škodovky , má stejné hodnoty spínacího tlaku a stojí pouhých 65,-Kč
Tak ať slouží (10b)

Hanz4x4
Hanz4x4 napsal 18.07.14 v 15:42

díky

Milan1963
Milan1963 napsal 17.07.14 v 09:45 10b.

Pěkná motorka. Motor je držák, sám ho mám ve své 650 taky, takže určitě budeš spokojený.