Honda CBR 1100XX Blackbird (1996)

Vlastník t-jedla
Vloženo 13.7.2014
Aktualizováno 15.4.2015

Velká,silná,žere děti kolem cesty

Motorka koupena od Doktor33 (Brno-Bohunice x))

První dojmy - První dojmy:Do čeho jsem se to pustil,tohle nemůžu zvládnout udržet na silnici... Po 10 km:Ono to možná půjde,hlavně opatrně s plynem... Po 30 km:Kua ten výkon je nějakej návykovej...

Původně jsem vůbec nechtěl kapotovanou,chtěl jsem velkého naháče ve stylu xjr 1200,gsx 1400 nebo gsf 1200 ale pak mi jeden našeptávač nadhodil,že ví o jednom blackovi na prodej a jestli bych se na něm nechtěl projet,že by se mi to mohlo líbit...a já blbec souhlasil a projel se na ní...a veškeré předsevzetí,že příští motorka bude naháč jsou v háji a já mám v garáži tenhle autobus s výkonem a krouťákem malýho letadla...tímto díky cuirovi za našeptání a za trest na ní budeš dělat servis a budu tě otravovat s každou kravinou,která se mi na ní nebude líbit

cuir
cuir napsal 16.07.14 v 00:51 10b.

a jinak teda 10b. Ale to jen proto, ze vim jak vypada nazivo. Takze vyfot lepsi fotky at ti sem lidi pak nedavaji nizke hodnoceni :)

cuir
cuir napsal 16.07.14 v 00:50

:D :D ja s tim tak trochu pocital :D :D a ty budes platit jak mourovatej :D :D Tak s tim tak trochu pocitej :D :D
Kazdopadne je peknej... fakt peknej. Vzpominam na doby kdy sem mel taky cerneho ptaka :D :D