Yamaha FJR 1300 (2005)

Vlastník Jawahason
Vloženo 8.6.2014
Aktualizováno 15.12.2017

Když táta prodal Exupa, těžce jsem to nesl, proto druhou mašinu si utéct nenechám. Navíc když se jedná o takový kousek. Yamaha FJR 1300

Motorka koupena od Jawaha (Mikulov) - Spokojenost lepší kauf snad nejde.

První dojmy - Neskutečné, po delší době zalehávaček jsem si připadal že začínám znova. Sedím rovně, pod sebou obrovský kolos, který kupodivu jede jak z praku. Byl jsem teda hodně překvapený co ten stroj dokáže.

Doplňky na motorce - Padáky, sedlo šité na zakázku (lepší pěna), Givi Maxia

Yamaha FJR 1300, už chápu proč jí má Policie. Dvě slova ( Stíhací autobus ). Byla to láska na první pohled. Je sice úplně něco jiného než na co jsem byl zvyklý, ALE v podstatě ani moc ne, síla supersportu v cestovním packetu. Koníku je solidní stádo a krouťák můžu rozdávat. Jelikož je po tátovi je v parádním stavu vymazlená, udržovaná a tak i já hodlám pokračovat. Ano už to není supersport doslova, ale já zjistil že to už ani nechci. Můj styl je doslova (hltat) kilometry což je přesně píseček Fjrky :) , ale stále tam zůstáva to 150koňové výbušné srdce. Ná váhu jsem si zvykl prakticky hned a konečně dva laufy. Více info napíšu po více kilometrech, ale to budou stejně jen další a další pozitiva :) :) :) .

Mastema
Mastema napsal 07.07.15 v 00:31 10b.

Wildaja
Wildaja napsal 23.12.14 v 19:49 10b.

Zajímavá, vymazlená motorka .
Těch koníků je teda pod zadkem hodně a určitě to jde na cestě znát.
Přijmi 10 bodů a přeji Ti šťastné návraty domů bez nehod a vždy s úsměvem .

Jawaha
Jawaha napsal 19.11.14 v 21:08

To si někdo řekne cesťák, ale on se z toho vyklube pohodlný super sport. Moc pěknej a zachovalej kousek. Dávám jasných 10 bodů.

ezachyl
ezachyl napsal 08.06.14 v 20:52 10b.

Je to krásná mašina! Hodně štěstí při dobývání silnic!